Skocz do zawartości

ekstra od Mirka w wersji 2,5ccm


DarekRG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzięki Mirku. Ważyłem podwozie i waży ono prawie 90gram. Gdybym zastosował wariant ultra lekki to urwał bym z tego 50 gram. Śruby na mocowaniu podwozia do kadłuba zamieniłem na metalowe. Natomiast plastikowe posłużą do mocowania skrzydeł. Do silnika zamierzam zastosować śmigło 8x6 lub 8x5 (czas pokaże które będzie lepsze). Zbiornik zostanie o pojemności 110ml.

A teraz kilka fotek prezentujących model:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód taki "goły" zostanie ??? wiem że miało być dobre chłodzenie le za ładnie tak nie wygląda

Bez obaw. Przód będzie dopiero zrobiony, z tkaniny szklanej, a ze względu że się do tego nie mogę zabrać ze względu na ubóstwo wolnego czasu, to postanowiłem wrzucić zdjęcia jak to wygląda na teraz. Prawdopodobnie oblot będzie też bez maski.... Formę już mam od Mirka, ale czekam na tkaninę z Chin. Oczywiście musi być maska zrobiona bardzo lekko. Czekając na powyższe, model został uzbrojony w elektronikę. Niebawem zdjęcia :D i opis 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.