Jump to content

Waga depronu


Vasen

Recommended Posts

Wiem,google pomagają,niestety mój język angielski pozostawia wiele do życzenia,Jesli coś dostanę do przeczytania to poradzę sobie,ale ze znalezieniem jest już problem. Inaczej jest z językiem fińskim,to akurat nie sprawia mi problemów.

 

Dziękuję za pomoc i oczywiście przyznaję punkcik do kolekcji ;)

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie ,masz rację. Dałem plamę na samym początku.Trwało 2 min znalezienie po polsku interesujących mnie danych :? wystarczyło sobie przeliczyć :oops: Mysle że nic tragicznego nie zrobiłem ehhh.

Link to comment
Share on other sites

Kolejna sprawa, ze ciezko ustalic rzeczywista gestosc depronu. Jest to material niejednorodny, wiec raczej powiedz czy szukasz plyt 3mm, czy moze 6mm czy jeszcze jakas inna grubosc?? Masz jakis konkretny depron na mysli?

Link to comment
Share on other sites

m3 to m3 i nie ma znaczenia grubość płyt.Niemniej kiedyś ważyłem płyty zielonego gładkiego i z tego co pamiętam(musiałbym poszukać w którym bardzo starym poście) płyta o wymiarach 60x120 trójki ważyła 67g ,a szóstka 87g .

Link to comment
Share on other sites

A niestety musze Cie zmartwic, ale ma. Roznica pomiedzy depronem 3mm i 6mm nie jest zbyt znaczaca. Plyta 6mm nie wazy 2x wiecej niz plyta 3mm!! Wewnetrzna warstwa wazy zdecydowanie najmniej, a zewnetrzne warstwy najwiecej. Podobno depron 2mm (nie mialem go w plytach w reku, lecz tylko o nim czytalem) wazy zaledwie kilkanascie procent mniej od depronu 3mm, a powinien wazyc 2/3 plyty 3mm.

Link to comment
Share on other sites

Chodziło mi bardziej o porównanie wagi depronu z innym materiałem którego mam powiedzmy na setki kg za darmo. Co to jest i jak to chcę wykorzystać to opowiem póżniej,dopiero wtedy jak potestuje co z tego wyjdzie.Lubię eksperymentować :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.