Skocz do zawartości

Waga depronu


Vasen

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem,google pomagają,niestety mój język angielski pozostawia wiele do życzenia,Jesli coś dostanę do przeczytania to poradzę sobie,ale ze znalezieniem jest już problem. Inaczej jest z językiem fińskim,to akurat nie sprawia mi problemów.

 

Dziękuję za pomoc i oczywiście przyznaję punkcik do kolekcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m3 to m3 i nie ma znaczenia grubość płyt.Niemniej kiedyś ważyłem płyty zielonego gładkiego i z tego co pamiętam(musiałbym poszukać w którym bardzo starym poście) płyta o wymiarach 60x120 trójki ważyła 67g ,a szóstka 87g .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niestety musze Cie zmartwic, ale ma. Roznica pomiedzy depronem 3mm i 6mm nie jest zbyt znaczaca. Plyta 6mm nie wazy 2x wiecej niz plyta 3mm!! Wewnetrzna warstwa wazy zdecydowanie najmniej, a zewnetrzne warstwy najwiecej. Podobno depron 2mm (nie mialem go w plytach w reku, lecz tylko o nim czytalem) wazy zaledwie kilkanascie procent mniej od depronu 3mm, a powinien wazyc 2/3 plyty 3mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o porównanie wagi depronu z innym materiałem którego mam powiedzmy na setki kg za darmo. Co to jest i jak to chcę wykorzystać to opowiem póżniej,dopiero wtedy jak potestuje co z tego wyjdzie.Lubię eksperymentować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.