Jump to content

Instrukcja OSmax 61FX

Guest Anonymous

Recommended Posts

Llepiej zrobisz jak postawisz konkretne pytanie. Nikt nie będzie się bawił i tłumaczył instrukcji prostego silnika.

Kolega MironRC chciał Ci pomóc wysyłając instrukcję PL do Magnum ale go chyba obraziłeś.

Guest Anonymous

Llepiej zrobisz jak postawisz konkretne pytanie. Nikt nie będzie się bawił i tłumaczył instrukcji prostego silnika.

Kolega MironRC chciał Ci pomóc wysyłając instrukcję PL do Magnum ale go chyba obraziłeś.

Mellon przyznam, że nie rozumiem o co Ci chodzi . Nie prosiłem nikogo o "zabawę" w tłumaczenie. Jeżeli ktoś będzie miał taką instrukcję po polsku i zechce się podzielić to świetnie a jeżeli nie to trudno, świat się nie zawali, proste . W moim rozumieniu forum służy do wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Przy okazji oświeć mnie jak możesz czym obraziłem kolegę Mirona bo czegoś tu nie kumam.

Przy okazji oświeć mnie jak możesz czym obraziłem kolegę Mirona bo czegoś tu nie kumam.

nie obraziłeś mnie, ale co wyczytasz w instrukcji OS 61 Fx w porównaniu do instrukcji do podobnych silników ASP czy Magnum? to ta sama technologia.

Guest Anonymous

Tak ostatnio przyglądnąłem się z bliska silnikowi ASP 61 i podobieństwo do Osa jest uderzające. Tak, że ta instrukcja tak jak piszesz może być pomocna. Dzięki. Możliwe, że Chińczycy skopiowali serię FX.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.