Skocz do zawartości

Czyżby koniec modelarstwa lotniczego RC w Polsce?


andrzej_t

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaaa chyba, że tak :) Ja ostatnio widziałem jednego takiego duuuużegoo! Zeżarł mi cały nos modelu i nadgryzł skrzydło. Niestety zbiegł nie udzieliwszy pomocy poszkodowanym. Jak bym go złapał to bym mu co nieco z 4 liter powyrywał :P Mam propozycję. Jak zbierzemy 30 000 podpisów to może przepchniemy ustawę zakazującą wstępu kretom na teren lotnisk modelarskich. Mam już projekt takiej ustawy. Kto za?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak zbierzemy 30 000 podpisów to może przepchniemy ustawę zakazującą wstępu kretom na teren lotnisk modelarskich. Mam już projekt takiej ustawy. Kto za?

To dawaj! Mój znajomy podmieni w sejmie z tamtą - i tak się nie kapną. I będzie pięknie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak się obudziłem rano, i jeszcze w pełni po nocy nie doszedłem do siebie (tak to jest jak się zaczyna oglądać z braku czasu w dzień filmy po północy) i moja świadomość nie była gotowa na to co psikusowatego przyniesie nowy dzień :P hehe Biorąc pod uwagę niezdrowa pomysłowość naszych i unijnych polityków, nie trudno było dać się wkręcić :wink: Na szczęście nie jestem sam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zamiast planować eksterminację, a, w najlepszym przypadku, wysiedlanie tych biednych, sympatycznych zwierzątek, to poświęćcie czas na naukę latania :P

 

Przyłażą tacy, tupią nad głową, kopczyki rozgarniają, wpędzają w nerwicę warkotem tych paskudnych modeli, przyprawiają o zawał serca roztrzaskując je o glebę, każą się wynosić; no koniec (kreciego) świata.... :cry:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.