Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pozwolę się przedtawić jako, ze w na tym Forum jestem nowy.

Generalnie zajmuję sie modelarstwem pływającym, ale ,że mieszkam w Górach Swietokrzyskich to grzechem by było nie korzystać z okolicznych zboczy i trochę nie polatać. Latam generalnie weekendowo, czasem jakiś udział w lokalnych zawodach F3 Mini.

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba!

Sorry, ale przy dwóch postach Michała, ja bym jednak dał ciut "grzeczniejsze" emotikony.

Ze prostego względu, że o modelarstwie Michał więcej zapomniał, niż my obaj kiedykolwiek się nauczyliśmy. Sorrry, naprawdę są równi i równiejsi, a adminowi wypada kilka nazwisk w Polsce kojarzyć :rotfl:

Wobec tego ja cię Michale witam z należnym respektem, jest mi niezwykle miło, że tu zawitałeś. Mimo, że do "wodniactwa" mnie nie ciągnie, często na PWM czytuję Twoje posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum. :D

 

Trochę to też nasz problem, bo forum rozwija się tak dynamiczne , że chwilami nie nadążamy za wprowadzaniem zmian.

 

Przez ok.1 rok radośnie sobie tu gniliśmy w grupce 20-30 osób ,aż tu gdzieś od jesieni forum zaczęło się rozpędzać i o dziwo nadal przyspiesza.

W tej chwili pracujemy nad prostym regulaminem czy też spisem zasad, tak aby każdy mógł je przeczytać i nie poruszać się po omacku.

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.