Skocz do zawartości

Pomoc w doborze regulatora...


HubertFab

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pewien problem...

 

Aktualnie nie posiadam sprawnego regulatora więc proszę was o napisanie swoich opinii na temat regulatorów różnych firm.

 

Np: Ja zauważyłem latając na reglu HK-25A występowały zakłócenia podczas lotu. Miałem takie 2 ale jeden w ogóle nie sprawdzany.

 

Teraz latałem na TP MAG8 25A i zakłóceń już nie było...

 

Pozdrawiam... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Np: Ja zauważyłem latając na reglu HK-25A występowały zakłócenia podczas lotu

Może źle ustawiłeś reg. względem odbiornika. Miałem w zakładkach kiedyś taką stronę, w której był opis z obrazkami jak powinno się ustawiać, ale niestety jej nie mam. Wiem że chyba odbiornik nie mógł być na tym samym poziomie co regulator....

Ja posiadam marcus'a 20 i hk 25 i bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Dynam'a nie sprzedają na HobbyCity.com .

 

A co powiecie na temat regulatora Turnigy?

 

PS: I jak możesz narysuj jak ma być umieszczony odbiornik względem regla.

 

PS2: Zakłócenia w moim przypadku występowały dopiero wtedy jak odleciałem modelem tak na 150-200m. Potem MAG8 leżał w tym samym miejscu i nic się nie działo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raczej wybrałem: http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9484 .

 

Tylko ta nazwa tj. Tajemnica mnie trochę zwodzi z tropu. Ale mam do dyspozycji 14$ więc to wydaje się najlepsze. (3$ idą na wysyłkę).

 

PS: Mam w głowie jeszcze tani regiel HK ale jak będą te zakłócenia znowu to będzie nie ciekawie. No ale w tym "Mystery" też mogą być zakłócenia więc nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.