Jump to content

Jaki model zrobić?

gabber

Recommended Posts

Guest Anonymous

Cześć.

Z pewnością Wicherek 10 będzie dobry pod to wyposażenie.

ps. Częstotliwość odbiornika to raczej 35 mhz

Guest Anonymous

Ja nic nie mówiłem że ten model ma być z pianki. Wicherek mógłby być też z depronu ale po lekkich modyfikacjach.

A TOTO-0 da radę na tym wyposażeniu fajnie polecieć? Boję się, że wicherek będzie dla mnie za trudny :oops:

Nie. Napęd sporo za słaby, a zasilanie marniutkie.

Poczytaj parę tematów o TOTO i będziesz wiedział co wsadzić.

Tu masz ten model z silnikiem MIG 280 Race i do tego przekładnia 4:1http://forumrc.alexba.eu/zefirek_1.htm , a co do podłączenia 2 serw , odbiornika , regulatora i silnika- to żaden problem - wiele jest o tym na tym forum :lol2:

Kolego chyba sobie nie zdajesz sprawy ile waży 600-tka i jakie prądy potrzebuje w zamian dając duzo gorsze parametry od sporo lzejszego i wydajniejszego bezszczotkowca.

Speed 600 wazy prawie tyle co szybowiec w linku.Rozejrzyj sie za którymś z Ray-ów

A ładowarka to pomyśl o tej

http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=11442

GABBER ten model co podałeś w linku to jest rzutka / wypuszczany z ręki lub windowany w górę za pomocą np gumy / ciekawe jak tam zamontujesz tą 600 setke.Jeżeli już to kup ES

GABBER ten model co podałeś w linku to jest rzutka / wypuszczany z ręki lub windowany w górę za pomocą np gumy / ciekawe jak tam zamontujesz tą 600 setke.Jeżeli już to kup ES

Wiem, że to rzutka. O montowaniu silnika nawet nie myślałem :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.