Skocz do zawartości

moje pierwsze loty !!! oceńcie sami


freekamil

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kolego, trochę szacunku dla innych użytkowników forum... Jak już dajesz filmik to się chociaż trochę postaraj, żeby czas spędzony na jego oglądaniu nie był czasem straconym. Przez 1/3 Twój samolot jest poza kadrem... na moje oko zrzuciłeś film prosto z aparatu... Za takie coś powinny być ostrzeżenia o wartości kilku punktów...

 

Ale model masz ładny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę Ci coś doradzić to:

- nagraj więcej materiału bo będziesz mieć z czego wybierać i wytnij miejsca w których model jest niewidoczny

- jeśli nie masz zooma to staraj się filmować jak model jest na niższej wysokości

- brakuje mi w twoim filmie lądowania, a to według mnie jest jeden z ciekawszych momentów

- dla wprowadzenia odpowiedniego klimatu użyj podkładu muzycznego

 

Jednym słowem popracuj :) Następnym razem na pewno zaprezentujesz lepszy film. Polecam program do montażu ULEAD VIDEO STUDIO lub możesz skorzystać z WINDOWS MOVIE MAKER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmu nie oceniam bo nie o to Ci chodzi. Co do lotów - jak na pierwsze oczywiście spontaniczne ale nie widać paniki. Proponuję na razie zapomnieć o beczkach i skupić się na ładnych zakrętach bez przepadania i lataniu w określonych rejonach. Na razie odlatujesz zbyt daleko. Przeloty nad głową też nie są zbyt bezpieczne - bardzo trudno czasami ocenić położenie i wysokość modelu. Lepiej jest latać przed sobą ale maksymalnie do 100m od siebie. I unikaj wlatywania w słońce. I poczytaj trochę na temat latania modelami silnikowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.