Skocz do zawartości

Pakiet 2s Flightpower.


dp

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem taki pakiet jak w temacie do zasilania odbiornika i lekkie zdziwienie, ponieważ pakiet mimo, że ma dwie cele do przy wtyczce do balansera są cztery przewody. Posiadam kilka innych pakietów 2s i mają po trzy przewody, jest jakaś przejściówka lub sposób podłączenia do balansera, bo do tego który mam ta końcówka nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomierz napięcia pomiędzy poszczególnymi przewodami, da ci to odpowiedź jak sa podłączone, najczęściej podłączone są ogniwa od pierwszego czarnego przewodu (minus) i kolejne ogniwa w kierunku czerwonego, najlepiej jak ostatni, czerwony jest nie podłączony, czasami dwa środkowe przewody są ze sobą podłączone, wtedy potrzebujesz przejściówkę, jeśli masz chińską ładowarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem ten sam problem i okazało się, że zastosowali takie wtyczki jakie mieli. Jeden z kabli był luźno wsadzony między cele i dał się bez problemu wyciągnąć.

Ja wywaliłem oryginalną tyczkę i zamontowałem ze starego pakietu, pasującą do balansera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało się, że zastosowali takie wtyczki jakie mieli.

Nie zastosowali jakie mieli, tylko jest to jeden z wielu standardów wtyczek balasera. Większość z liczących się producentów pakietów ma własne rozwiązanie.

To, że dominuje jeden ze standardów, determinowany ceną, nie znaczy że jest jedyny lub jedynie słuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.