wojtek882 Posted April 24, 2010 Posted April 24, 2010 Kupiłem silnik modelarski mds 6.5 Szukałem jego parametrów ale nie znalazłem, więc jeśli ktoś wie ile on waży, na jakim paliwie chodzi itp to proszę napisać. Czy można odpalić silnik żarowy bez grzałki, tylko jakimś ''domowym'' sposobem? Pozdrawiam Wojtek
baczek Posted April 24, 2010 Posted April 24, 2010 mam ten silnik jeśli chcesz to napisz na gg wszystko dla ciebie sprawdzę. nr. 413620
MironRC Posted April 24, 2010 Posted April 24, 2010 paliwo: ja latam na 5% nitro, waga: nie znam odpalic domowym sposobem- bez grzałki cieżko:)
wojtek882 Posted April 24, 2010 Author Posted April 24, 2010 Czekam na przesyłke z tym silniczkiem, i mam pytanie czy wy też macie tak długie tłumiki jak ten mój? http://zapodaj.net/6ad6d173b909.jpg.html
robraf Posted April 24, 2010 Posted April 24, 2010 prawdopodobnie jest to cos w stylu rury rezonansowej bylo to pewnie uzywane w jakis modelach na uwiezi szybkich
Guest Anonymous Posted April 25, 2010 Posted April 25, 2010 robraf, a od kiedy to w modelach prędkich stosuje się silniki tej pojemności i gaźniki RC ??? Poza tym temu cemuś do rury rezo jest daaaaaleko... wojtek882, przecież to ten silnik, a z tego co kojarzę to sprzedający wcześniej już pisał, że tłumik wykonany jest amatorsko...normalnie w zestawie była rura rezonansowa.... Silnik jest wysokoobrotowy - zastosowanie tego egzemplarza - F3D, były też wersje wodne...
wojtek882 Posted April 25, 2010 Author Posted April 25, 2010 no ale silnik można użyć do innych modeli
robraf Posted April 25, 2010 Posted April 25, 2010 Paweł Praus, nie chodzilo mi o modele preredkie gdzie predkosc dochodzi do 300km/h o ile sie nie byle tylko o cos znacznie wolnieszego rura dodaje tez troche mocy... mam proporcjonalnie mniejszą w mvvsie 3,5 i mam tez zwykly tlumik... czuć różnice
baczek Posted April 25, 2010 Posted April 25, 2010 waga ok. 580g śmigło na jakim latam MASTER 11x4 lub 11x6 (nie widać dokładnie ponieważ jest zadrapane) świece jaką mam założoną to OS. 8 jeśli chcesz wiedzieć jeszcze coś więcej to pisz.
MironRC Posted April 26, 2010 Posted April 26, 2010 ja próbowałem i 12x 5 ale ciąg porównywalny, świeca również Os No 8 :wink:
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.