Jump to content

silnik MDS 6.5


wojtek882

Recommended Posts

Posted

Kupiłem silnik modelarski mds 6.5 Szukałem jego parametrów ale nie znalazłem, więc jeśli ktoś wie ile on waży, na jakim paliwie chodzi itp to proszę napisać. Czy można odpalić silnik żarowy bez grzałki, tylko jakimś ''domowym'' sposobem? Pozdrawiam Wojtek

Posted

prawdopodobnie jest to cos w stylu rury rezonansowej

 

bylo to pewnie uzywane w jakis modelach na uwiezi szybkich :)

Guest Anonymous
Posted

robraf, a od kiedy to w modelach prędkich stosuje się silniki tej pojemności i gaźniki RC ??? Poza tym temu cemuś do rury rezo jest daaaaaleko...

wojtek882, przecież to ten silnik, a z tego co kojarzę to sprzedający wcześniej już pisał, że tłumik wykonany jest amatorsko...normalnie w zestawie była rura rezonansowa.... Silnik jest wysokoobrotowy - zastosowanie tego egzemplarza - F3D, były też wersje wodne...

Guest Anonymous
Posted

Oczywiście można próbować. Powodzenia.

Posted
Paweł Praus, nie chodzilo mi o modele preredkie gdzie predkosc dochodzi do 300km/h o ile sie nie byle tylko o cos znacznie wolnieszego :) rura dodaje tez troche mocy... mam proporcjonalnie mniejszą w mvvsie 3,5 i mam tez zwykly tlumik... czuć różnice
Posted

waga ok. 580g

śmigło na jakim latam MASTER 11x4 lub 11x6 (nie widać dokładnie ponieważ jest zadrapane)

świece jaką mam założoną to OS. 8

jeśli chcesz wiedzieć jeszcze coś więcej to pisz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.