Skocz do zawartości

Ponownie Witam


mlody25

Rekomendowane odpowiedzi

Głupio to wypada, ale widzę, że administracja się nie zajmuje moją sprawą mimo licznych próśb pisemnych na PW, więc przedstawię się od nowa.

 

Nazywam się Radek Piwowarski Jestem uczniem kl 3 gim (egzaminy ^^) Mam lat 16. Modelarstwem zajmuje się odkąd sięgnę pamięcią, Ale dopiero od jakiegoś roku Zabrałem się za to na poważnie. Narazie Easy Glider Electro z napędem 3F w moim warsztacie Ale póki co mi ten modelik wystarcza. Mam nadzieje, że będę mógł pomagać w jak najlepszy sposób i sam pewnie nie raz będę potrzebował pomocy =]

 

To tyle z mojego przedstawiania, A teraz jego powód. Konto na PFMRC mam już od dobrych paru lat, ale ponieważ miałem przerwę w hobby więc nie logowałem się na forum, ostatnio patrze i widzę, że wprowadzono jakieś ograniczenia dla (uwaga cytuje) "nowych użytkowników" No przepraszam bardzo, ale czy ja jestem nowy? Data założenia konta to: Pon 17 Mar, 08 22:16 więc 2 lata temu. Widze, że tylko poprzez ponowny post w powitalni mogę odzyskać uprawnienia do konta... W razie czego link do oryginalnego tematu powitalnego: http://pfmrc.eu/viewtopic.php?p=80803&highlight=#80803

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Informacja

 

Taki post lub temat nie istnieje, być może został przed chwilą usunięty, wróć i spróbuj ponownie"

 

Ale domyślam się, że chodzi o regulamin, czytałem i nie widzę, żebym coś łamał. Chyba, że blokady są nakładane z chwilą powiększenia się "krawatu"

PS: Uprzedzam dalsze pytania na temat awatara, w regulaminie pisze, że użytkownik może posiadać, ale nie musi =] Kiedy mi odblokujecie konto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie ściemniaj,temat ten jest nadal aktualny i nikt go nie usunął.Może to Cię olśni:

D_adam napisał:

''Muszę o tym powiadomić reszte dla ich własnego dobre. UWAGA UWAGA na gościa o nicku mlody25 (P_RADEK na innych forach) - Radek Piwowarski zamieszkały w Bytomiu. Gdy wszyscy machali łopatą poprosiłem go aby popilnował sprzętu (Jakieś 8 helików i cały osprzęt)... on UKRADŁ MI akumulator KOKAM 2400 3S za 290zł... Od wczoraj poprowadziliśmy male śledztwo i dzięki koledze Bartek_95 (koledze Radka) udało się zidentyfikować sprawce... ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha o to chodzi. Trzeba było mówić, że o kradzież. A nie jakieś linki nie działające...

Ja się nie próbuje od niczego wymigać, ani nic ukryć. Wiem jaka jest sprawa powiedziałem co miałem powiedzieć i tyle. A administratorzy też nie możecie napisać po prostu na PW o co chodzi, a nie odsyłać do innych władz forumowych... Dziękuje konradowi, że nie boi się mówić o tym wprost bez owijania w bawełnę... Sprawa była dosyć dawno i nie jestem w stanie pamiętać wszystkich rzeczy. A przyczyną zablokowania Forum może być milion innych powodów, więc skąd miałem wiedzieć, że chodzi o ten?

Macie SS: http://img690.imageshack.us/i/73162079.png/

 

Ale pewnie mi powiecie, że to oszustwo, bo mogłem wkleić link do zablokowanej strony...

Bo przecież jak człowiek raz zrobi coś złego to do końca życia jest kryminalistą... A sprawą Włamania nikt się nie zajął, od razu temat zamknięty a na PW nikt nie odpisuje.

 

@EDIT: no właśnie w HP siedzi temat. więc proszę mi tutaj nie mówić, że jestem nie wiem jak to bardzo poj**any, albo że mam tupet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.