Skocz do zawartości

Software do obsługi HK-T6A


Gites

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakiś czas temu zacząłem się przyglądać tematowi napisania nowego, przyjemniejszego w użyciu softu do obsługi popularnych, low-end'owych aparatur HK-T6A. Zaczęło się od sniffowania konsoli szeregowej... aż doszedłem do wniosku że oryginalny program jest tak badziewny że na bank znalazł się już ktoś inny kto zrobił to co ja zamierzałem. A że nie warto wyważać otwartych drzwi...

 

1. Digital Radio

Całkiem świeży i ciepły jak bułeczki o 6 rano ;) Ciekawie wygląda, przyjazny dla użyszkodnika i potrafi wycisnąć z aparatury wszystko co się da. Zapewne mankamentem dla niektórych będzie fakt, że autor żąda AŻ 2$ za wiele godzin spędzonych przed monitorem ;) Współpracuje też z innymi aparaturami tego typu występującymi pod innymi markami, np. FlySky, Turborix.

 

2. TurBORIX

Program napisany przez "keepitsimple" z rcgroups

Prosty i działa a to chyba wystarczy. Opis protokołu w głębi tego newsa (jakby się komuś chciało napisać coś własnego)

 

3. TurBORIX Setup PPC

Również napisany przez "keepitsimple". Jak nazwa wskazuje działa na pocketach.

 

Myślę, że z tymi programami współczynnik wk...nia podczas programowania HK-T6A spadnie niemal do zera ;) Powodzenia!

Gites

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

że badziew to wiem, ale nie chcę targać na lotnisko 17" laptopa, a do prostego zaprogramowania byłby w sam raz gdyby działał, palm jest idealny ale nie wiem jak go podłączyć, bawić się w programator nie mam czasu ani wiadomości, idealnym wyjściem jest jakiś mały laptop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym nie był zainteresowany ale czy to mnie jakoś dotyczy? I o co chodzi ze wspomnianym osobnikiem "kotecek"?

 

Aha... kupiłem program o nazwie DigitalRadio i powiem Wam, że rewelka. Wszystko mega czytelne i tak samo przejrzyste. Teraz konfiguracja HK-T6A to czysta przyjemność. Co do rozwiązań z palmem to jednak trzeba wydać dodatkową kasę. Nie ma to dla mnie sensu gdyż mam już eeepc 901 więc za dużo dźwigania na lotnisko nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym nie był zainteresowany ale czy to mnie jakoś dotyczy? I o co chodzi ze wspomnianym osobnikiem "kotecek"?

A to temat na książkę . Ale kupiłes program i jesteś uzalezniony od laptopa a programator na palmtopie jest mały i praktycznie pozwala na korekcje ustawień identycznie jak program który posiadasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście że droższy... ale wspomniałem na początku, iż eeepc już mam na stanie a palma musiałbym kupić. Tak, że z mojego punktu widzenia jest to wydanie więcej kasy niekoniecznie uzasadnione - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) Ale gdybym nie miał netbooka to z pewnością zaopatrzył bym się w palma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A czy na takie urządzenie dało by się wgrać t6config i przez to ustawiać apkę:

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair=en%7Cpl&u=http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Home.jsp%3Flang%3Den%26cc%3Dus%26prodTypeId%3D215348%26prodSeriesId%3D322898

Pytam bo już taki posiadam i chyba nie opłaca się kupować jeszcze jednego takiego urządzenia :crazy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]A czy na takie urządzenie dało by się wgrać t6config[...]

RAZ I NA ZAWSZE...

 

Programowanie HK-T6A można przeprowadzić w systemach operacyjnych:

- Windows 2000, XP, Vista, 7 - czyli wszystkie na których działa t6config, RadioConfig, TurBORIX,

- PalmOS - czyli system dla urządzeń przenośnych firmy Palm; to + program wspomniany wyżej przez kolegę MarekSpy

- Windows Mobile - powinien na tym działać TurBORIX w wersji na Pocket PC.

 

Aparatury tej z kolei NIE MOŻNA zaprogramować pod Linuxem gdyż nie ma na dzień dzisiejszy żadnego programu który by tu umożliwiał.

 

Edit: Poprawiłem wpis o Windows Mobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.