Skocz do zawartości

Software do obsługi HK-T6A


Gites

Rekomendowane odpowiedzi

1. Digital Radio

Całkiem świeży i ciepły jak bułeczki o 6 rano ;) Ciekawie wygląda, przyjazny dla użyszkodnika i potrafi wycisnąć z aparatury wszystko co się da. Zapewne mankamentem dla niektórych będzie fakt, że autor żąda AŻ 2$ za wiele godzin spędzonych przed monitorem ;) Współpracuje też z innymi aparaturami tego typu występującymi pod innymi markami, np. FlySky, Turborix.

Mi wystarczyło posiedzieć jakąś godzinkę, troszkę pomyśleć, robić kod programu na czynniki pierwsze [...] oszczędzając przy tym 2 dolce :jupi:

 

MiQ27: Reszta niech będzie milczeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczyło posiedzieć jakąś godzinkę, troszkę pomyśleć, robić kod programu na czynniki pierwsze i zrobić cracka.[...]

Na każdym przyzwoitym forum dostałbyś bana za zachęcanie do piractwa. Ale ok... masz 16 lat i trochę inne zapatrywanie na świat i cudzą pracę. Swoją drogą bardzo nisko się cenisz jeśli godzina Twojej pracy kosztuje dwa dolce. Toż to w "makdonaldzie" można więcej wyciągnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym przyzwoitym forum

Uwazam to forum za całkiem przyzwoite :)

Oficjalnie przepraszam za popełniony błąd

przynajmniej zdajesz sobie sprawę że coś nie tak . Pomyśl że ukradłeś twórcy programu aż 2 dolary . Popatrz na to z tej strony. Wiec przemyśl sprawę na przyszłość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem pod windows mobile jest program Turborx PCC . Kwestia sprawdzenia czy dany palm ma port COM i interface do RS232<> TTL

Tak, racja... nawet sam o nim wspominałem na początku. Zmyliła mnie dyskusja o PalmOS. Swój post poprawiłem żeby nie wprowadzać w błąd.

 

Kupiłem ten program, obsługa wspaniała[...]

Dla mnie największą zaletą jest to, że wiem kiedy dane są przesłane do aparatury a kiedy nie. W t6config to była porażka - "to już zaprogramował czy jeszcze coś muszę kliknąć? w ogóle to zaprogramował czy nie?".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.