Skocz do zawartości

oklejanie papierem japonskim ??


michcio88

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pytasz się ile to +- unieść na powierzchnię deski?Jeżeli znajdziesz listewki 2x2mm to pomogą tylu co umarłemu kadzidło.

To powinna być tak z 1 x1 cm.

Poszukaj i napisz co masz a ja może znajdę jakiś rysunek żebyś wiedział jak to dokładnie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie znalazłem rysunku żeby pokazać o co mi chodzi.Wiem że najczęściej w opisach jak to się robi pisze po pomalowaniu przypiąć do deski.Mi to nie pasowało i przypinałem zawsze poprzez jakieś listewki.Mogą to być krótkie nawet 1 cm odcinki,przypinasz żeberka skrajne na listwie spływu i natarcia i potem co np 4 żeberko do środka.Musisz malować rzadkim lakierem tak ze 3 razy po każdym malowaniu przypięcie i suszenie.Po ostatnim malowaniu zostaw przypięte na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okleiłem dziesiątki jaskółek , uwięziówek ze 3 i wiele innych gumkolotów i jest idealne. Mówiłem żeby zraszaczem zrosić , a nie zalać wodą.Takiego delikatnego zroszenia nawet konstrukcja nie poczuje.Pozdrawiam

 

Lejesz wodę jak widzę nie tylko na skrzydła.

Gdybyś zrobił 1/5 tego co wymieniłeś to miałbyś jakieś doświadczenie i nie pisał głupot i nie mówię tu tylko o tym temacie.

Pokaż swój ostatni model, chętnie obejrzę ten kunszt warsztatu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.