Skocz do zawartości

Sprzęt dla niedzielnego latacza


kalorymetr

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dam rady zbudować, mieszkam w bloku i nie mam narzędzi ani miejsca na warsztat.

Pozatym nie mam czasu, bo musze się uczyć :P

 

Stół/biurko/podłoga. Linijka długa/ekierka/kątomierz. Nożyk do tapet, albo lepiej modelarski (skalpel), tubka kleju. Niektóre modele buduje się od 2 godzin, do dwóch dni - weekend.

Nie potrzeba zaraz warsztatu z CNC i ploterem laserowym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady zbudować, mieszkam w bloku i nie mam narzędzi ani miejsca na warsztat.

Pozatym nie mam czasu, bo musze się uczyć :P

 

Stół/biurko/podłoga. Linijka długa/ekierka/kątomierz. Nożyk do tapet, albo lepiej modelarski (skalpel), tubka kleju. Niektóre modele buduje się od 2 godzin, do dwóch dni - weekend.

Nie potrzeba zaraz warsztatu z CNC i ploterem laserowym. :)

No ja sobie to tak wyobrażałem :P Naucze się tym latać a potem sam coś zrobie w wakacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamówiłem cessne i symulator e sky, dzięki wszystkim :)

Moim zdaniem to najlepszy wybór. Budowa budową, może chwilę potrwać szczególnie jak nie masz doświadczenia, a jak kupisz zestaw, to składasz model i latasz. Spodoba Ci się, nabierzesz doświadczenia to zbudujesz sobie własny.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady zbudować, mieszkam w bloku i nie mam narzędzi ani miejsca na warsztat.

Uwierz mi, da się. Też mieszkam w bloku, w dodatku w wynajmowanym mieszkaniu. Moja narzeczona mi głowę nie raz suszy, że narobię pyłu w korytarzu, albo sąsiedzi się bulwersują jak im się sypie balsiany śnieg z mojego balkonu. Nawet podstawowymi narzędziami typu nożyk do tapet, mała piłka do drewna albo lepiej włosówka, jakieś zaciski lub nawet spinacze, klej to nawet palcem rozprowadzisz. :mrgreen:

 

Ale skoro kupiłeś już Cessnę, to serdecznie życzę Ci udanego startu w tą przygodę. Wciągniesz się pewnie błyskawicznie i zaraz będziesz chciał następny model. Tylko nie zapomnij pokazać nam później filmiku z pierwszych lotów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh również mieszkam w bloku i robię sobie toto w pokoju lub w kuchni. I daje radę . Kleje na stole albo podłodze i kładę na mebloscianke do schniecia ;) ale również trzymam kciuki za udane loty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Obawiam się że czyjaś Cessna z EPP będzie najmniejszym zmartwieniem kolegi - spodziewam się raczej agresji ze strony Matki Ziemi a tu już może nie być tak różowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.