Skocz do zawartości

PROBLEM Z REGULATOREM DUALSKY 40A


pagor72

Rekomendowane odpowiedzi

Próbuję podłączyć do silnika Graupner Compakt 340 z zestawu ELEKTRO JUNIORA S nowy regulator DUALSKY 40A ,pakiet Dualsky 1700mAh 35C 2S1P 7.4V, efekt jest taki że silnik zamiast obracać wałem działa skokowo (obracając wolno ale z dużą siłą) co jedno pole , próby przeprogramowania regulatora nic nie dają. Z innym silnikiem regulator działa poprawnie. Czy ktoś zna przyczynę ?http://www.nastik.pl/dualsky-40a-v2-p-269.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jeden taki problem z silnikiem. Silnik bez śmigła działał, po założeniu śmigła nie mógł zaskoczyć na obroty. Pomogło zmienienie timingu, ale na wysokich obrotach przy większym śmigle i tak się wysypywał. Nie wiem czy to tylko pojedyncza sztuka była taka kapryśna, czy może nie które tak mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak działa, w ustawieniu timing - high (nie wiedzieć czemu ). Poprzednio musiałem to przeoczyć bo konfigurowałem regulator o 3.15 nad ranem i każdy kolejny Beeep groził obudzeniem dzieciaków, ;-) a i Królowa Matka wyrwana ze snu "melodyjką zatwierdzającą " była by groźna :)

Pozdrawiam

i dzięki za pomoc

PAWEŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.