Skocz do zawartości

ładowarka Hitec CG-32 i Li-pol.


piotr22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pytanie w sprawie ładowania pakietu Li-Pol .

A mianowicie chodzi mi o to czy można ładować pakiety li-pol zwykłą ładowarką dodaną do zestawu (model taki jak w temacie )?

 

Tu link do ładowarki :

http://www.nastik.pl/ladowarka-hitec-cg32-p-1163.html

 

Facet u którego kupiłem pakiet mówił , że można go ładować zwykłą ładowarką ale tylko jeżeli będzie on zasilał nadajnik ( podobno on tak ładuje i jest ok).

 

Jak myślicie czy to prawda czy lepiej kupic ładowarkę z balanserem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowarka sieciowa "dobowa" do pakietu Ni-MH nadajnika (9.6V) i Ni-MH odbiornika (4.8V). Ładuje oba rodzaje pakietów prądem 130mAh.

Czy w powyższym akapicie jest coś na temat LiPo? Nie ma? Znaczy nie można. Koniec tematu.

 

Tak, ładowarka z balancerem będzie dużo lepszym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet u którego kupiłem pakiet mówił , że można go ładować zwykłą ładowarką ale tylko jeżeli będzie on zasilał nadajnik ( podobno on tak ładuje i jest ok).

kiedyś, gdzieś widziałem pakiet Li-pol nadajnika z wbudowanym balanserem, więc pewnie z takim bajerem mu działa :) ogólnie - nie da się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.