Skocz do zawartości

140cm Cessna 400 RTF za 95$ !!


Wojtass_nt

Rekomendowane odpowiedzi

W HobbyKing pojawił się nowy piankowiec- Cessna 400 z wyposażeniem.

Ślicznotka!

 

http://unitedhobbies.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=11247

 

95$ za taki modelik z wyposażeniem to całkiem nie dużo. Waga wysyłkowa daje nam 35$ opłaty za przesyłkę.

 

130$ w sumie.

 

Kto kupuje i testuje ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Anonymous

To zamów. najpierw do 130$ dolicz 5% cła, a później do otrzymanej kwoty dodaj jeszcze 22% VATu. A później zdaj relacje z budowy i oblotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Odstosunkuj się od mojej osoby, ok ?

Na jakiej podstawie zakładasz, że mam jakiś stosunek do Twojej osoby? :lol:

 

Na forum nieraz można poczytać, że przy modelach zamawianych z HC paczka zahaczyła o opłata i to przy mniejszych modelach. A i nie takie byki, bo i zwykły karton 20x30x15 trafi czasem "pod sąd". Więc jak kogoś do zakupu zachęcasz, to bądź łaskaw podać nie tylko optymistyczne oszacowanie, ale także pesymistyczny scenariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak kogoś do zakupu zachęcasz, to bądź łaskaw podać nie tylko optymistyczne oszacowanie, ale także pesymistyczny scenariusz.

Jesteśmy w dziale "Ciekawe oferty".

 

Równie dobrze rozumując twoim sposobem sporo tematów z tego działu nie powinno tu być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wlaśnie wczoraj kupiłem w hobbycity dwie takie cesny , jak przyślą to napisze czy cło zapłaciłem . żałuje tylko ze wpadłem przypadkiem na ten temat ,bo teraz zamiast miłego oczekiwania będzie nerwowka , jak zapłace clo to sie lekko wkurze ciekawe ile to będzie od szesciu stow ??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

(kwota + 5% cełka) + VATu i 22%

 

Cełko płacisz od wartości a "wat" od wartości powiększonej o cełko.

 

Nie ma reguły. Większe pudło ma większe szanse na dodatkowe płatności, ale wcale tak nie musi być. Mnie się kiedyś trafiła paczucha niecały 1 kg i niezbyt duża, a policzyli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
rapier, hobbycity nie realizuje zamówień, w których w jednej paczce znajdują się dwa modele. A zwłaszcza takie klocki ~ 3 kg. Czasem piszą, "że ten model jest wyjątkiem i można zamówić dwa do jednej paczki i ta nie zostanie odrzucona" ale dotyczy to zwykle leciutkich piankowców. Oczywiście o ile nic się w tej kwestii nie zmieniło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dwie cesny ,ale z bratem . Wzieliśmy po ceśnie i do tego każdy z nas dokupił trochę drobiazgów ,ladowarki ,kleje itp.Wsumie ja zamowilem towaru na szesćset pln a brat na dziewiećset pln .Sam jestem ciekaw jak oni to zapakują??.No i w Polsce tak dużego styropianowca nie za bardzo kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.