Skocz do zawartości

ART-TECH Cessna 182 500 Class 6ch 2.4GHz RTF Complete Brushl


DarekS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu czytam to forum i coraz bardziej nachodzi mnie chęć posiadania latającego modelu rc. Dodam że jestem zielony w temacie modelarstwa nie licząc modeli na gumkę które składałem jakieś 30 lat temu :P

Znalazłem w sieci taki oto model http://www.southwatercycles.com/products.php?plid=m50b0s599p25659

Mam pytanie czy ktoś latał tą Cessną i czy za te pieniądze można kupić coś lepszego?

Czy aparaturę z tego zestawu można wykorzystać do innego modelu?

 

Bardzo proszę o pomoc

 

DS

 

przenioslem do odpowiedniego działu - diem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką i wyczerpującą odpowiedź...

Mam zamiar zakupić ten model cessny i zapytałem czy ktoś może ma, miał lub widział jak radzi sobie ta Cessna. Może ma jakieś wady??

Co do opcji szukaj to akurat opisu i uwag co do tego modelu nie znalazłem więc napisałem posta prosząc o ocenę mojego wyboru. Chce nauczyć się latać na tym modelu. Może jak na początkującego "pilota" będzie za trudny do opanowania.

 

 

 

 

diem dzięki za przeniesienie mojego posta do odpowiedniego działu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.