Skocz do zawartości

Real flight 5


Vertigooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma problem z wersją demonstracyjną tego programu po włączeniu wyskakuje mi komunikat ,,Please run this program from the Administrator account so it can set up your license. Once the license is set up, you can run it from any account.'' pobierałem z tej strony. http://www.towerhobbies.com/products/realflight/gpmz4440_n.html Pytam się bo ten symulator można pobrać z nielicznych stron dlatego może ktoś stąd ściągał i wie jak można sobie z tym poradzić .

Z góry dzięki z pomoc.

 

PS Tylko proszę bez wypowiedzi kup sobie lepiej pełną wersje, nie kupie po kosztuje 600zł wole tą kase wydać na model niż na ten program. Na demówkach wersji 3 i 4 nalatałem się tyle że po prostu chciałem zobaczyć coś nowego w piątce ale skąd bym nie ściągał to albo błąd tylko z tej strony mi się udało ale sami widzicie :twisted: Może komuś się udało pobrać z innej strony??

 

[Marcin133] :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał, jak sobie poradzić. Wystarczy przeczytać i zastosować.

 

,,Please run this program from the Administrator account so it can set up your license. Once the license is set up, you can run it from any account.''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start->Ustawienia->Panel sterowania-> konta użytkowników

Tam masz możliwość założenia nowego konta "pulpitu" jako administrator lub zmiany swojego na administratora.

Jeśli to nie Twój komputer i ty nie masz haseł do konta administratora to musisz pogadać z rodzicami/właścicielem kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.