Skocz do zawartości

Co zrobić z rozwalonym serwem ??


tolo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie serwo http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p2561,serwo-ek2-0508-000155-e-sky i zgubiło ono ząbki :) I co z nim zrobić na co przerobić ? Naprawa nie wchodzi w grę bo zębatki kosztują 10zł a za to mogę prawie kupić nowe serwo np takie http://www.emodel.pl/tower-pro-serwo-mini-sg90-airplane-p-1076.html

Więc zastanawiałem się nad małą wyciągarką do lamy V3 ale to raczej kiepski pomysł bo lama dużego udziwigu nie ma więc  co ja podniosę ? To może coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Anonymous

Zostaw sobie to serwo na części. Czasem drugie takie serwo zgubi elektronikę albo co, będzie jak znalazł. Czasem potrzeba przewodu od serwa wraz ze wtyczką.

 

Ja wychodzę z założenia, że wszystko się może przydać, a najlepsze jest to, że prędzej czy później faktycznie się przydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie słuchaj siedemdziesiątego drugiego dżanosika :wink:

Z własnego doświadczenia wiem, że możesz coś trzymać w kącie 20 lat, wq...sz się i wyrzucisz to, najdalej za tydzień, będzie niezbędnie potrzebne i polecisz w podskokach do sklepu kupić dokładnie to samo, co przed chwilą śmieciarze wywieźli :evil:

Sprawdzone :(

Leży, to niech leży - jeść nie woła... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

no fakt czasem lezy 10 lat i jak potrzba to w glowie jest :

Ja to mam tylko gdzie???

chyba szybciej bedzie kupic nowe :P

sam tak trzymam bez konca niektore rzeczy

a jak robie porzadki to wyrzucam i az serce sie kraje ze komus by sie przydalo

a leci w koszu, bo co prosic sie mam??

ktorys tam z rzedu Dzanosik :P

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.