Skocz do zawartości

nowy z Warszawy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czytam Was od około roku zarejestrowałem się dzisiaj bo chciałem napisać w jednym poście - niestety mam komunikat że nie mam uprawnień do odpowiadania na posty??

Ale nie ważne. Kleję sobie od ponad roku różne dziwadła. Zacząłem od Piper cub ze znalezionych w sieci dziwnych planów ze skrzydłem o profilu wygiętej płyty depron 6 mm

2 model przeze mnie sklejony to RWD 5 Skazzo

3 wodolot trudny do opisania więc dam zdjęcie

Dołączona grafika

teraz kleję toto 7.

Dołączona grafika

Co ciekawe żaden mój model nigdy nie wzniósł się w powietrze. Mam wszystko aparaturę hitec optic 6 odbiornik , ze trzy silniki lipole . tak się złożyło że nie miałem odwagi niszczyć stworzone dzieła. Pisze bo może znajdzie się ktoś na forum z okolic Warszawy, kto podpowie gdzie podjechać z kim się spotkać kto pomoże ulotnić coś z mojej kolekcji, Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poproszę kolego o wskazanie czym złamałem regulamin, który czytałem dokładnie próbując zrozumieć dlaczego nie mogę odpowiadać na posty. Nauczony doświadczeniami z forum użytkowników skuterów Vespa stwierdziłem że "jak się chce wejść to się puka..." więc postanowiłem napisać coś o sobie w jedynym miejscu w którym mogłem coś napisać czyli w powitaniach. o powitaniach regulamin mówi

POWITALNIA.

Miejsce to przeznaczone jest do pierwszego "przywitania" się z innymi bywalcami forum, gdzie użytkownik pokrótce przedstawia swoją osobę, opisuje skrótowo dotychczasowe dokonania, doświadczenia i oczekiwania.

 

więc mam prawo pisać w tym poscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II. POWITALNIA.

"Miejsce to przeznaczone jest do pierwszego "przywitania" się z innymi bywalcami forum, gdzie użytkownik pokrótce przedstawia swoją osobę, opisuje skrótowo dotychczasowe dokonania, doświadczenia i oczekiwania."

Dawno nie czytałem takiego powitania, aż chce się czytać. Czyżby minęły czasy mówienia coś o sobie?

Teraz można przeczytać tylko: Cześć ,jestem X,albo i bez iksa.

Witam na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.