Skocz do zawartości

Problem z kablem do aparatury E-Sky


biedronas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam aparaturę E-sky i chciałem ją podłączyć do mojego laptopa (przez port USB), aby poćwiczyć trochu latanie na symulatorze (mój sprzęt do Dell D620 Win XP sp3). Niestety nie wiadomo dlaczego po podłączeniu aparatury przez kabelek (oryginalny od LAMY) system pokazuje informację, iż jest to nieznane urządzenie i nie można z niego korzystać. Nie dałem też rady ustawić ręcznie joysticka w2 menedżerze urządzeń, gdyż widnieje informacja, iż nie ma odpowiedniego sprzętu. Sam kabelek i aparatura jest sprawna, gdyż po podłączeniu do innego komputera nie ma żadnych problemów. Czy ktoś może zetknął się z takim problemem? Czy ktoś wie, co należy zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

to jest dell może nie masz wlaściwych mu sterowników ? To laptop pewnie płyta główna z czegoś okrojona . Przychodzi mi jeszcze jedna sprawa do głowy . Zainstalować sterowniki z jakiejś karty dzwiękowej która ma port gier . Diabli wiedza o co systemowi chodzi . Pewnie jakiejś biblioteki nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze jako ciekawostkę, iż podłączając pada bez problemu mi go wykrywa i instaluje. Jednakże loty na padzie to nie to samo...

 

Przy odrobinie czasu postaram się sprawdzić, czy pod linuksem będzie ten sam problem. Wtedy przynajmniej powinno być wiadome mniej więcej, czy jest to wina sprzętu, czy systemu.

 

Jednakże gdyby ktoś miał jakieś pomysły bądź rady, to będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się zdobyć inny kabel (nie od E-sky'a) i wszystko działa bez zarzutu. Tak więc pewnie kabel. Zadziwia mnie jednak, że na innym kompie ten kabel nie sprawia problemów... Może uda mi się załatwić inny kabel e-Sky i zobaczę, czy będzie działać.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.