Skocz do zawartości

MC19 i Jeti TU2


robintom

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko.

Jakie w mc19 w jeti duplex tu2 powinno być ustawienie PPM?

Standard czy v.3

Oraz czy w odbiorniku 6kanałowym ustawię sterowanie na 2 serwa V-tail, 2 x ail i 2x fl?

Standardowo w starym 35mHz był odbiornik 7kanałowy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem.

W nadajniku mam ustawione v-tail i działa.

PPM18 działa.

Chodzi mi o samo programowanie Jeti Duplex tu2.

Mam tam opcję: ppm standard, ppm v1.2 i ppm v3.

Przy ustawieniu ppm standard i v 3 odbiornik reaguje, a przy v1.2 piszczy ze nie diała.

Tak więc jaka jest różnica między standard i v3? W instrukcji nic o tym nie ma.

A jeśli chodzi o odbiornik to kanał 3 i 4 v-tail, 2 i 5 ail ale jako że mam odbiornik 6kanałowy pod ten kanał podłączyłem jedną klapę (pod 7 podłącza się drugą) .

Jako że nie mam 7 kanałowego odbiornika postanowiłem podłączyć drugą klapę

pod kanał 1.

I mimo ustawienia nadajnika 2ail/2fl to nie ma żadnych reakcji na 6 kanale( żaden potencjometr czy przełącznik chociaż samo trymowanie serwa działa) działa tylko kanał 1 na drążku.

Myślałem że programując Jeti TU za pomocą Jetiboxa mogę zmiksować 1 i 6 ale coś nie idzie mimo zachęt i pieszczot. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle Cię zrozumiałem. Mam wersję TU ze starszym oprogramowaniem, w nim takiej wersji wyboru nie ma. Przypuszczam że v3 i v1.2 jest dla innych nadajników, wg. opisu TU2 jest bardziej uniwersalny.

Czy chcesz ustawić dowolne sterowanie czy butterfly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że programując Jeti TU za pomocą Jetiboxa mogę zmiksować 1 i 6 ale coś nie idzie mimo zachęt i pieszczot. :(

Dlaczego nie chcesz tego robić oprogramowaniem nadajnika i tam zmiksować potrzebne kanały?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.