Jump to content

Deem

Modelarz
 • Content Count

  444
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

1 Follower

About Deem

 • Birthday 01/25/1962

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wieś pod Krakowem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie ze względu na oszczędności. Przekonasz się jak koło wyjdzie jajowate. Sprzęgło musi być sztywne, inaczej z dokładnością będą problemy.
 2. Czy dobrze widzę, sprzęgła są elastyczne?
 3. OK. Jak będzie gotowa nie omieszkam się pochwalić. Relacji nie będę tworzył bo w sieci jest tego mnóstwo
 4. Twojej żony czy Tadka. Bo jak w aucie żony Tadka czyli swojej TEŚCIOWEJ to czego nie rozumiesz...
 5. A jak okaże się że i to jest w porządku to sprawdź klin na magnecie. Miałem podobne objawy w kosiarce. Pękł klin, zapłon był za wczesny i trzęsło jak twoją.
 6. Szanowny panie Deem. Udowodnij mi ze  jestes prawdziwa osoba a nie "BOTRM"

   

   

 7. Dziękuję za odpowiedzi. Konrad_P, wątek ciekawy ale odpowiedzi na moje pytania tam nie ma. @dziobak , linki znam a maszynę z ostatniego linku złożyłem, używam, jest fajna ale za mały obszar roboczy. Na potrzeby ostatniej budowy powiększyłem obszar ale maszyna się nie sprawdziła. @japim, tak szukałem i znalazłem, ściągnąłem plik BOM ale nie wiem co mnie przyćmiło że nie zajrzałem w zakładki. Rzeczywiście poza grubością sklejki jest wszystko. Jeszcze raz wszystkim dziękuję.
 8. Przymierzam się do budowy maszyny. W necie sporo informacji ale nigdzie nie mogę znaleźć jakiś konkretów dotyczących użytych komponentów, wymiaru łożysk, pasków czy zębatek, preferowanej grubości sklejki na panele boczne czy wrzeciona, jakie prowadnice liniowe. Z tego co udało mi się znaleźć snuję tylko domysły. Czy jakiś użytkownik lub budowniczy maszyny mógł by podpowiedzieć?
 9. Ale Wam te budowy szybko idą. Zacząłem swoją budowę mniej więcej wtedy co Grzesiek a jestem jeszcze w „powijakach”. Dziś pierwszy raz złożyłem „kociaka”. Jak dobrze pójdzie to powinienem zdążyć na nowy sezon.
 10. Powtórzę. Przecież napisałem że zdałem.
 11. Ten egzamin (A1/A3) to jakieś jaja. Przy czwartym pytaniu test się nie odświeżał a czas leciał. Odświeżył się przy 13, później 17 i co chwila to samo. W sumie udało mi się zaznaczyć odpowiedzi przy 24 pytaniach z 40 (a i tak nie wiem czy prawidłowo) i co? Egzamin zdany! Czy ktoś go w ogóle oblał?
 12. Deem

  Profil w "Profili"

  To już konkret. Czyli żebym dobrze zrozumiał; pomiędzy cięciwą a dolną linią profilu jest 3,5 stopnia. Jeżeli umieszczę tą że linię równolegle do osi kadłuba to kąt zaklinowania wyniesie rzeczone 3,5 stopnia?
 13. Deem

  Profil w "Profili"

  Funkcja pewnie jest, ale jestem "unregistered". Przyjmę zatem ostatnią część porady?
 14. Deem

  Profil w "Profili"

  Pytanie do wiedzących; czy linia w profilu to tylko cięciwa czy też określa kąt zaklinowania skrzydła?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.