Skocz do zawartości

Mini DLG kit


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam!

 

Czy ktoś z Was wie gdzie w Polsce można dostać kity z mini DLG (tak żeby wyjąć i złożyć, pokleić i nic samemu nie dorabiać, najlepiej)? Najlepiej żeby też nie kosztowały ok. 200zł...

 

Pozdrawiam, Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dostaniesz bez problemu na Allegro na przykład. Nie kosztują 200 PLN, tylko około 600. Albo w Mix Model jest kit za 700 PLN.

 

Pozdrawiam - Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że lepiej od takiego modelu zacząć zabawę w DLG, choćby ze względu na koszty...

 

Nio dobra koszty swoją droga i powiedz mi co dalej? Mały modelik nie jest uniwersalny i nie poradzi sobie w każdej pogodzie.

 

Według mnie łatwiej jest sie nauczyć latać normalnym dlg i łatwiej takowego zbudowac samemu ( można użyć serw 9 gramowych a nie 4,5 grama, łatwiej postarać się o niska wagę oraz takowy model lepiej lata)

W sumie i tak koszty wyjdą podobnie bo mniejszy nie znaczy tańszy . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Rafalem.

Ja zaczynalem od metrowego,a jak kolega dal mi rzucic modelem 1.5m to pozal sie boze.... :oops:

Teraz wiele polskich modelarzy zajmuje sie produkcja rzutek. Bravo,Wiagra,Grot,i jakis model z glider.pl.No ew. arthobby ale masa tych modeli powala .Jest w czym wybierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.