Skocz do zawartości

USS Missouri 1:600


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zająłem się budową modelu pancernika Missouri z chińskiego zestawu w skali 1:600. Model jest zaprojektowany pod silnik elektryczny. Ja postanowiłem zrobić go w wydaniu RC.

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Jako napęd zastosowałem przerobione serwo. Jest ono jednocześnie dwukierunkowym regulatorem obrotów.

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Z racji na małą skalę model będzie napędzany tylko jedną śrubą

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Model jest już po pierwszych próbach nawodnych. Pływa bardzo ładnie i jest bardzo sterowny.

Będę oczywiście relacjonował następne etapy budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Witam, pytanko.. Czy dało by rade spisać dane jakich silniczków użyłeś :) I w ogóle ogólnie o elektronice w modelu.. :)

 

Po prostu ręce opadają. W pierwszym poście wyraźnie jest napisane:

Jako napęd zastosowałem przerobione serwo. Jest ono jednocześnie dwukierunkowym regulatorem obrotów.

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kacper - leniuszek wychodzi. O przeróbkach serwa na wieloobrotowe, pisano i na forum i w sieci tysiące razy. Są filmy na Youtubie, artykuły na stronach o modelarstwie i robotyce. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę - przeróbka serwa.

Leniuszek to brzydka cecha u modelarza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.