Skocz do zawartości

Wybór noża


upgrayedd

Rekomendowane odpowiedzi

"A czy szczoteczka do zębów jest przeznaczona do mycia kibla?"

 

Tak - jeszcze w latach 80 - tych dyżurna szczotka + proszek do mycia zębów podczas unitarki miała takie jak i wiele innych przeznaczeń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A czy szczoteczka do zębów jest przeznaczona do mycia kibla?

 

Ja osobiście w ten sposób jej nie wykorzystywałem i nie mam zamiaru, ale jeśli chcesz to nie będę Ci zabraniał....a najlepiej po takim zastosowaniu umyj sobie nią normalnie ząbki to poznasz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie w sposób empiryczny.

Co do Twojego drugiego pytania to odpowiem tak: jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. W szczególnych i trudnych warunkach (patrz survival) trzeba sobie umieć poradzić tym co się ma pod ręką, bo kto nie umie ten ginie...Umiejętność improwizacji jest (a raczej była) naszą cechą narodową - niestety z potrzeby, a nie z wyboru....taki mieliśmy do niedawna ustrój, w którym trzeba było sobie radzić.

Natomiast zupełnie inaczej jest z planowaną ekspedycją. A z takim przypadkiem mamy do czynienia - nasz kolega szykuje się do survivalu.

Kultura techniczna i jeszcze raz kultura techniczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.