Skocz do zawartości

Filmek z motoszybowca


zibidic

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie pofilmowałem troche okolice z wysoka :D

Zapodałem aparacik na mojego motoszybowca i w góre.

Co prawda pierwsze 5 startów było nie udane bo był zbyt płaski teren i moja cegiełka nie chciała pofrunąć :D

Poszedłem więc na małą górke i tym razem w końcu poleciał ku niebu.

Nie wiem dlaczego ale po skompresowaniu troche ściemniał filmek ale coś widać.

filmek 1

 

za kilka minut będzie kolejny z dzisiejszych lotów :D

 

[Edit]:

No i jest dzisiejszy filmek, lądowanie troche w nezbyt dobrym miejscu ale wszystko ok :D

Filmek nr 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znów latałem z aparatem, ale niestety praktycznie nic nie wiało i ciężko było go wynieść pod chmury, a 600 ma co ciągnąć bo 2kg i tak aż dziwne że sobie radzi.

Niestety wylądować nie zdążyłem bo zachciało sie szybolkowi poszukać kreta :evil:

Nic się nie stało prócz złamanego śmigła upadek złagodziło żyto 2m gdyby to była goła ziemia to nie wiem czy było by co zbierać. Co do przyczyny to podejrzewam serwo lub odbiornik, bo poprostu ster wysokości przestał reagować co dziwne po krecie chodzi znowu, może założe inne serwo i sie zobaczy czy pomogło.

 

 

Film z motoszybowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.