Skocz do zawartości

"paiper cap" !!


Acerek

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, naucz się pisać - zycie stanie się i dla ciebie, i dla nas dużo przyjemniejsze.

Po drugie, trzeba wiedzieć co się pisze i o czym się pisze.

Model tej wielkości za 113zł to BARDZO ciekawa oferta. A jeżeli dziwisz się, że ktoś przy takich cenach mimo wszystko chce dostać rekompensatę poniesionych kosztów, to życie cię nie raz jeszcze zaskoczy. Niestety mało co jest w życiu za darmo i nie na wszystko rodzice kasę dają. Weż sobie policz cenę paliwa potrzebnego na przejechanie 50km, a cenę przesyłki pocztowej o masie ponad 8kg. Potem komentuj.

A po trzecie - Nie trać życia na szukanie ofert na allegro, których i tak nie rozumiesz. Zamiast tego mógłbyś poczytać troche wiadomości o aerodynamice lub fizyce fal radiowych. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle dziwny dział 'Nieciekawe oferty'; na forach motoryzacyjnym spotykam się z 'Czarną listą' na którą wciąga się ogłoszenia jak ktoś jawnie rznie greka tudzież niemca jeśli chodzi o stan, przebieg i historię sprzedawanego auta.

 

Jak na moje oko - to tu powinny się pojawiać tematy w stylu: szukałem trójbulbulatora sensorowego z przyczłapem do impulsatora pneumatycznego .... i znalazłem, ale nie kupujcie tego w AAA bo za to samo w BBB dadzą jeszcze gratis drugi impulsownik z naprowadzaczem trzonkowym. Różnicy nie widać to po co przepłacać.

 

A kol. Acerek, wytyka błędy, ale sam interpunkcją nie grzeszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.