Jump to content

"paiper cap" !!


Acerek

Recommended Posts

Po pierwsze, naucz się pisać - zycie stanie się i dla ciebie, i dla nas dużo przyjemniejsze.

Po drugie, trzeba wiedzieć co się pisze i o czym się pisze.

Model tej wielkości za 113zł to BARDZO ciekawa oferta. A jeżeli dziwisz się, że ktoś przy takich cenach mimo wszystko chce dostać rekompensatę poniesionych kosztów, to życie cię nie raz jeszcze zaskoczy. Niestety mało co jest w życiu za darmo i nie na wszystko rodzice kasę dają. Weż sobie policz cenę paliwa potrzebnego na przejechanie 50km, a cenę przesyłki pocztowej o masie ponad 8kg. Potem komentuj.

A po trzecie - Nie trać życia na szukanie ofert na allegro, których i tak nie rozumiesz. Zamiast tego mógłbyś poczytać troche wiadomości o aerodynamice lub fizyce fal radiowych. ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam.

 

madrian , Acerkowi to chyba chodziło może nie konkretnie o opłacalność zakupu ale o błędy jakie wystawiający popełnił w opisie tej aukcji. "zakupu' napisał "u" zamiast "ó" i skrzydło chyba nie ma 35m.

Link to comment
Share on other sites

Wogóle dziwny dział 'Nieciekawe oferty'; na forach motoryzacyjnym spotykam się z 'Czarną listą' na którą wciąga się ogłoszenia jak ktoś jawnie rznie greka tudzież niemca jeśli chodzi o stan, przebieg i historię sprzedawanego auta.

 

Jak na moje oko - to tu powinny się pojawiać tematy w stylu: szukałem trójbulbulatora sensorowego z przyczłapem do impulsatora pneumatycznego .... i znalazłem, ale nie kupujcie tego w AAA bo za to samo w BBB dadzą jeszcze gratis drugi impulsownik z naprowadzaczem trzonkowym. Różnicy nie widać to po co przepłacać.

 

A kol. Acerek, wytyka błędy, ale sam interpunkcją nie grzeszy!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.