Skocz do zawartości

ostatnio moda na filmy z lotu ptaka...


rabbitlkr

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że teraz zatrzęsienie takich filmów na forum to i ja postanowiłem przedstawić film nakręcony z pokładu modelu w zeszłym roku przez mojego kolegę;)

 

http://pa-lo-ok.ovh.org/pliki/video/krasnik1.htm

 

Film jest nakręcony z pokładu modelu funfly "Merlin", silnik OS 46 LA, aparat to Sony DSC p-32 przyklejony na taśme...

 

miłego oglądania;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rabbitlkr na Ciebie czeka pytanie w dziale platforma-jak zamontowales kamere w spalinie.

Uzyskales super obraz,bez drgan.Podziel sie prosze wiedza.Jkies zdjecie moze?

A jak widzisz zapanowala ,,moda'' na filmy.Powiedzial bym raczej ze ta forma latania wymagala animatora tego tematu na forum.Zreszta kazzdy z nas jest po trochu pilotem,i zapewne kazdy z nas chcialby pilotowac samolot niejako ,, w srodku " czyli z widokami z kabiny.

gratulacje dla pilota.Filmik super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Samo mocowanie aparatu wcale nie jest jakieś wymyślne, po prostu między model a aparat podłożona była gąbka i aparat był przyklejony taśma klejącą do kadłuba. Zdjęć żadnych nie mam bo nie było czym zrobić bo aparat był w modelu:p

 

ps. hmmm chyba za dużo razy powtórzyłem słowo aparat:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.