Skocz do zawartości

REX 7


Miałczek

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja bym zaczął od sprawdzenia z innym kwarcem. Jak to nic nie da to następnym krokiem są oględziny wewnętrzne, może będzie jakieś widoczne uszkodzenie. Może przy kraksie szarpnęło ci anteną i straciła ciągłość. Odbiornik wogóle nie reaguje czy coś robi ale jego zachowanie jest podejrzane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Potrzebuję dość pilnie porady co do REXa. Kupiłem ostatnio Coronę RP6D1 (synteza, podwójna przemiana) i po jej podłączeniu serwa mi drgały. Z każdą Coroną z kilku źródeł miałem takie objawy i nie tylko ja, więc muszę teraz kupić jakiś porządny odbiornik. Latam Graupnerem mx-12, rozważam zakup REXa właśnie siódemki (słyszałem, że sprawuje się lepiej od piątki) - powiedzcie czy to będzie bezpieczne rozwiązanie. Zazwyczaj moim depronowym elektrykiem latamy koło stawu na łączce gdzie jest sporo dzieciaków. Nie mogę ryzykować! Z góry dzieki każdemu za odp! :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio Coronę RP6D1 (synteza, podwójna przemiana) i po jej podłączeniu serwa mi drgały. Z każdą Coroną z kilku źródeł miałem takie objawy

A to dziwne, bo moja corona RPD1 doskonale współpracuje z Graupnerem mx-12, nawet w przypadku utraty sygnału serwa nie drgają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.