Skocz do zawartości

Zestaw 1.2ghz 800mW z abc-rc.pl


diem

Rekomendowane odpowiedzi

Część,

 

Mirek wysłał mi do testów zestaw 800mW. Zestaw ten, jak sie okazuje jest identyczny z zestawem 400mW, jedynie różnią sie końcówką mocy. Dobrze to o nim swiadczy gdyz 400mW jest juz przetestowany i sprawuje sie dobrze :)

 

Na początek, dobra informacja - nadajnik można wyjąć z ciężkiej obudowy.

 

Elementy zestawu:

 

Nadajnik video 800mW 8ch. - 24g

Obudowa nadajnika - 51g

Antena nadajnika - 25g

Odbiornik 1.2ghz 12ch

Dwa kabelki

 

 

Wkrótce postaram się nim pobawić i sprawdzić w warunkach polowych.

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

Po otwarciu obudowy, piękna, chińska robota :) Gniazdo sma jest na tyle duże, że nie bedzie go łatwo wyrwać.

 

Dołączona grafika

 

Wkrótce dalszy ciag relacji... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

O, sorki za brak newsa. Okazalo sie, iż zestaw ten jest znany szerokiej publice, rowniez na polskiej scenie fpv. Jest to jeden z bardziej polecanych chinczykow. Nie sprawia żadnych problemow. Cholo polecial na nim bodajze na ponad 3km z anteną kierunkową (pozniej konczyl sie zasieg rc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Że się tak zapytam... To już koniec testu ?

Niestety krucho u mnie z czasem. Jako ze wiele osob lata na tym zestawie... po prostu nie bylo sensu kontynuowac... jest dobry, sprawdzony, ludzie lataja na kilka kilometrow. Co najwazniejsze - nie ulega przegrzaniu tak jak to ma miejsce w przypadku Lawmate. Czegoż wiecej chciec i co tu wiecej testowac... :)

 

W koncu musze go odeslac Mirkowi bo mi glowe urwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.