Skocz do zawartości

Klify w Rewalu.


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W tym roku wybieram się na wypoczynek nad morze, a dokładnie do Rewala. Chciałbym zabrać ze sobą jakiś model i myślałem o szybowcu do polatania na klifie/zboczu. Pytanie tylko czy w Rewalu są jakieś klify nadające się do polatania :?:

Pewnie zaraz zapytacie jaki model ma latać na tym klifie. Nie wiem :mrgreen: Jeszcze go nie zrobiłem. Ale pewnie będzie to jakiś szybowiec 1,5m lub skrzydełko zagi 1,2m. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rewalu nie byłem od wielu lat, ale coś mi się kojarzy, że skarpa, choć wysoka, jest dość mocno zalesiona. Ale podejrzewam, że jakieś polanki są. Najgorsze jest to, że plaża w tym rejonie jest dość gęsto usiana miejscowościami i ośrodkami wczsowymi, więc sezonie to raczej tłum na plaży będzie problemem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W Rewalu jest bardzo fajny klif do latania, tylko że niebem należy dzielić się z paralotniami, dosyć dużo tam miejsca. Jak wiaterek sprzyja to takim EG można latać do znudzenia bez użycia silnika.

 

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=54.078934,14.996914&daddr=Rewal&hl=pl&geocode=%3BCcA4OEwUE1WnFR03OQMdch_lACmhHc6fJHYARzEif_Lcrn6JWw&mra=mi&mrsp=0&sz=16&sll=54.078225,14.997368&sspn=0.009316,0.027874&ie=UTF8&t=h&z=16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.