Tor Posted June 14, 2010 Posted June 14, 2010 Witam wszystkich mam na imię Jacek i dopiero zaczynam zabawę z modelarstwem. Pozdrowienia dla wszystkich!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.