Pit Posted June 15, 2010 Author Posted June 15, 2010 cos więcej?Nie ma sprawy. Modelarstwem zajmuję się od hmmm chyba 86 roku z kilkunastoletnią przerwą, która zakończyła się powrotem do modelarstwa RC. Z farum zamierzam głównie korzystać czytając a jak będzie z czasem to zobaczymy, może się gdzieś poudzielam. Przy okazji zapraszam na naszą stronę modelarzy z Gostynia www.rcgostyn.pl
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.