Jump to content

Pit

Modelarz
 • Content Count

  629
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pit last won the day on October 6 2020

Pit had the most liked content!

Community Reputation

36 Excellent

About Pit

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gostyń
 • Imię
  Piotr

Recent Profile Visitors

3,083 profile views
 1. Kupię jeden proszę podać dane do przelewu.

  Włodek matuszak

  1. Pit

   Pit

   Ok. Piotr Boruszewski 67 1020 3121 0000 6802 0031 6588

   Podaj namiary na paczkomat.

   Pozdrawiam

 2. Czołem Piotrze 😉

  Proszę o wyślij mi sms na tel. 605 556 661 w sprawie Volcano, oddzwonię.

   

 3. Stan bardzo dobry. Użyta kilka razy. Obiektyw typ A. Cena 130zł. Wysyłka gratis.
 4. Posiadam książkę w bardzo dobrym stanie "Budowa lotniczych makiet RC" , którą zamienię na książkę "Pilot Doświadczalny" autor Henryk Bronowicki. Obie pozycje niedostępne na rynku. Nie zależy mi na sprzedaży samej książki "Budowa lotniczych makiet RC" Gordon Whitehead a wyłącznie na pozyskaniu książki "Pilot Doświadczalny".
 5. Pit

  Sprzedany

  Szybowiec RC Valentamodel Volcano 3,7m Gostyń • OLX.pl Cena z wyposażeniem jak w opisie pod linkiem 3200zł Cena bez wyposażenia 2500zł
 6. Figura na pozór bułka z masłem ale żeby wykonać ją czysto to już trzeba mieć trochę nalatane. Tutaj widać, że pilot ma łapę nabitą
 7. Pit

  Komar i Lis

  Chętnie bym tak polatał. Co to za miejscówka?? Modele piękne.
 8. No faktycznie jakaś posucha jest i to nie tylko w tartakach. Jak sobie przypomnę moje zakupy 10 lat temu to było w czym wybierać a dzisiaj królują w sklepach stany wirtualne. Wracając do Twojego pytania to proszę bardzo RWD 5 2,04 m - Model Partner (ig.pl)
 9. Pęka tam gdzie kończy się gwint zewnętrzny. To jest jakiś słaby odlew i tu bym upatrywał przyczyny. Wziąłbym jedno kolanko 90st. do Fa-125a. Jaka cena?
 10. Witam. Ja mam złe doświadczenia z takimi jak na zdjęciu. Miałem dwie sztuki i obydwa pękły w locie. Nie pamiętam ile czasu służyły ale było to maksymalnie kilkanaście lotów.
 11. Nie dawno kupiłem ten silnik od kolegi, któremu służył w Seafury i montuję go do P-11c. Mój silnik jako że latał jest już dotarty i wyregulowany. Jak w twoim egzemplarzu wygląda kwestia zużycia paliwa?
 12. Piękna, czysta robota ?. Miło pokibicować.
 13. Faktycznie, przepraszam chodzi o Muchę 3,75m. Muchy nie mam już 3 lata i nie pamiętam dokładnie kwestii wyważenia ale raczej nie było problemu. Na osobnym zasilaniu miałem serwa z Nimh 6V.
 14. Ja miałem Muchę 3m. Szybowiec jest poprawnie wykonany i przeciętnie latający. Pod pojęciem przeciętnie rozumiem, że: konstrukcja nie pozwala na popędzenie modelu, niezbyt dobrze kręci termikę, duże według mnie opadanie. Mogę tu jednak być trochę nie obiektywny ponieważ głownie latam szybowcami usportowionymi. Makiety po prostu takie są. Nie pamiętam dokładnie jaki miałem akumulator ale chyba 3S 2200mAh. Kolega ma Muchę 4m i jest kolosalna różnica. Ta duża Mucha jest bardzo stabilna w locie, dobrze kręci termikę i nieźle szybuje. Gdybym miał jeszcze raz kupować to wyłącznie wersja 4,0m. Moja Mucha RCGOSTYN Mucha Standard 3m Old Gliders Kamera Mobius B - YouTube
 15. Swego czasu RC Przegląd Modelarski publikował fragmenty tej książki. Niestety też już chyba niedostępny.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.