Jump to content

grzegor

Modelarz
 • Content Count

  1,099
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

grzegor last won the day on April 6 2020

grzegor had the most liked content!

Community Reputation

280 Excellent

About grzegor

 • Birthday 06/25/1976

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Żarówka
 • Zainteresowania
  Lotnictwo
 • Imię
  Grzegorz

Recent Profile Visitors

1,010 profile views
 1. Trudna musiała być konwersacja. Gratuluję cierpliwości.
 2. Pewnie pozycja obowiązkowa dla fanów F-16, jak dla mnie może być: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/172026/viper-pilot-f-16 Jest jeszcze niedawno wydana, krajowego autora. Ciekawa: https://www.ceneo.pl/101919961;0280-0;pla.htm#tab=click_scroll
 3. Masz rację, czasem się mylę i dyrdymały piszę . Zapomniałem o budowie pewnie dlatego że się średnio ( ujmując rzecz korzystnie ) znam na tym . Uhu trza smarować z obu stron - to wiem.
 4. Nie wiem co ten Kolega Jacek i inni Koledzy piszą że latasz niebezpiecznie. To jest całkowicie bezpieczne dla Ciebie, najwyżej ktoś prądu nie będzie miał jakiś czas. Od jakiegoś czasu obserwuje się, że pewne słowa, zwroty straciły swoje pierwotne znaczenie. Niebezpiecznie oznaczało dawni, że coś robi się niebezpiecznego czyli wiesz... Odwaga - oznaczało że ktoś dokonuje jakiegoś czynu odważnego czyli np biegnie pod ogniem karabinów aby uratować białogłowę. A teraz odwagą nazywa się na portalach, że białogłowa wyjdzie na ściankę w sukience z większym dekoltem...odwaga bezsprzecznie. Także Koledzy z całym szacunkiem mylicie się. Niebezpiecznie to by było jakby Arek leciał własnoręcznie skonstruowanym i serwisowanym przez siebie Spitem uzbrojonym w serwisowane przez niego działka pierwszych serii produkcyjnych, latał nad miastami i robił beczki defensywne. To wtedy byłoby niebezpiecznie. A tak to jest spoko. Ma pasję i lata, że niedługo nastąpi moment, że zacznie instruować pilotów samolotów pasażerskich co i jak to luz. Pewnie się na to nie nabiorą więc nadal będzie w miarę bezpiecznie .
 5. Fryderyk różne ciekawe złowieszczył interpretacje . Choć czasem trafiał idealnie...
 6. Nie widzę Arek tych drutów, gdzie one są. Mam problem z dostrzeganiem drutów z góry i to jeszcze przy słabej widoczności . Takie kule kolorowe trzeba by poprosić elektrownię aby zawiesiła to by było widać lepiej http://test.reddotsignal.pl/produkty/kule-ostrzegawcze/.
 7. Klif i ładne szybowce:
 8. W tych kołpakach jest już piasta. Mocuje się wsuwając na wał i dokręcając nakrętkę która jest w środku. Nie trzeba dokupować piasty.
 9. Ten który Ci się najbardziej podoba może z nich się najmniej nadawać na pierwsze loty. Tak oceniając z wyglądu i opisu ( brak podanej powierzchni nośnej, zalecanej wagi do lotu i obciążenia powierzchni ). Być może jest wszystko w porządku ale zawsze gdy nie są podane te parametry zapala mi się pomarańczowa lampka ( czasem niepotrzebnie bo model może być dobry mimo braku danych ). Jak ktoś nim latał to coś może napisze konkretniej. To tylko ocena na oko, zawsze testy z lotu najważniejsze.
 10. A to spoko . Rozważają dopiero kumam.
 11. Zależy czy będzie pierwsza wojna czy druga. Pierwsza będzie łatwiejsza do odtworzenia w skali slow flayerami. Dajcie jakiś pogląd ( film ) jak odtwarzacie historię.
 12. Akrobat - byle jakie sklejenie pianki jest przyczyną. Funcub - za mała prędkość i kąt wejścia do figury. Tyle a nie jakieś wymyślanie. Podręcznik jakikolwiek pilotażu przeczytać jak się odwołuje do pełnowymiarowego lotnictwa.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.