Jump to content

grzegor

Modelarz
 • Content Count

  1,198
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

grzegor last won the day on April 6 2020

grzegor had the most liked content!

Community Reputation

300 Excellent

About grzegor

 • Birthday 06/25/1976

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Żarówka
 • Zainteresowania
  Lotnictwo
 • Imię
  Grzegorz

Recent Profile Visitors

1,250 profile views
 1. Spoko. Dajcie czas na dojście do siebie.
 2. Patrząc po niektórych wpisach to jeszcze kokaina, heroina, haszysz i morfina. U mnie tylko przedawkowanie domowej łiski na wczasach przy wycince.
 3. Kilka mnie chciało przejechać ostatnio więc pewnie o wiele większe. Na oko. A coraz więcej samochodów kupują i prawdopodobieństwo wzrasta.
 4. Większe prawdopodobieństwo że mnie któraś przejedzie na pasach niż mi szczepionka zaszkodzi.
 5. Jak dla mnie - w punkt i zrozumiale mimo tego, że od wielu lat chodzisz do góry nogami . Tylko że u nas ta zrozumiała, oczywista logika nie całkiem obowiązuje. Emerytura nie zależy tu od ekonomii ni giełdy tylko od polityki. W dużym uproszczeniu, bo to może być dziwne dla nie tubylca: Jedni - co chcą mieć wyższe emerytury i szybciej je dostać ( tzw. populiści i płaskoziemcy ) - są za jedną opcją. Natomiast drudzy co chcą mieć niższą emeryturę i prawdopodobnie jej nigdy nie dostać bo nie doczekaliby - bo piniendzy nie ma i nie będzie ( tzw. oświeceni, nowocześni Europejczycy ) - są za drugą opcją. Trzeciej opcji jak na razie nie ma lub jest statystycznie pomijalna.
 6. grzegor

  UFO ??

  Nie wiem, nie znam się. Wstawiłem jako ciekawostkę, bo napisał kilka interesujących książek o lataniu. Z drugiego linka książkę też polecam.
 7. grzegor

  UFO ??

  Jakby kogoś interesowało to tutaj pilot, znany autor książek się wypowiada. Rzadkość bo po polsku: https://www.jelonka.com/ufo-i-wojsko-wywiad-z-plk-ryszardem-grundmanem-53044 edit Jest też nieco tu: https://dlapilota.pl/wiadomosci/dlapilota/doswiadczylem-przezylem-opisalem-ts-11-i-ufo
 8. Również nie zaliczam się do tych co by nadmiernie korzystali z plastiku zanieczyszczając ziemię. Najzdrowsze dla planety są szklane opakowania:
 9. No i sprawa się rozwiązała oco chodziło .
 10. Daje wolny wybór dla tych którzy są po głębszym zastanowieniu i rozważeniu za i przeciw.
 11. Nie, napisał, że jak ktoś nie trzyma się utartych standardów i wymyśla inne wiary niż wiary ojców to pobłądzi ( najczęściej ) - jest podatny na manipulację. Człowiek bez podstawy moralnej jest właśnie taką ....ą która poleci za nie wiadomo czym. To chciał napisać wg indywidualnej interpretacji.
 12. https://lubimyczytac.pl/ksiazka/216156/smugi-na-niebie - o lataniu Migami i Limami.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.