Skocz do zawartości

Zmiana HK-T6A na Turnigy 9 z HK


Sidey

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam zmienić aparaturę z 6 kanałowej HK na Turnigy 9ch z HK

Moje pytanie to: Czy jest sens?

 

W mojej aktualnej aparaturze (HK T6A) są pewne minusy:

 

-Przeszkadza mi jej programowanie, które jest możliwe tylko przy użyciu komputera, przy większej ilości modeli to będzie masakra....

-Brak odpowiednich mikserów, a raczej trudności z ich ustawianiem.

-Brak pamięci modeli, pamięci ustawień

-Problemy (przynajmniej u mnie) z symulatorem, niepoprawne działanie z symulatorami.

 

A teraz Turnigy:

Pytania:

-Jest programowana przez wbudowany interfejs, tj. przez menu w aparaturze?

-Czy posiada potrzebne miksery, v-tail, klapolotki, rożnicowe wychylenia, elevon itd.

-Czy nie ma problemu z działaniem jej na symulatorach?

- Czy można, i jak podłączyć ją do komputera?

-Co w niej jest, czego nie ma w mojej, czego jej brakuje? Co mi będzie jeszcze potrzebne?

 

Linki:

Aktualna aparatura, sklep HK: Link

 

Aparatura, która wpadła mi w oko, tj. Turnigy 9 w HK: Link

 

Czekam na odpowiedź użytkowników tej aparatury, doświadczonych modelarzy, oraz innych ludzi pragnących wyrazić swoją opinię.

 

edit:

 

Nikt nie odpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze użyjesz oryginalnych kabli które otrzymałeś z zestawami ...

W zestawie, jednym bo Turnigy dopiero mam zamiar kupić był tylko kabel trenera, łączący aparaturę z komputerem, i płyta z sterownikami i Aerofly Pro Deluxe, zapewne nie oryginalnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawów symulatorów nie ma, trzeba będzie kupić po aparaturze.

Co będzie potrzebne do tej Turnigy by zacząć trenowanie na nich?

Podobno kabel od T6 miał działać także jako połączenie aparatury z systemem symulatora, jednakże w tej opcji się nie sprawdza, o czym sprzedawca najwyraźniej nie wiedział.

Chcesz wiedzieć kto mi sprzedał pirata? Napisz PW, z chęcią ostrzegę innych użytkowników....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub zmienić aparaturę, uwzględniając nie tylko chęć treningu na symulatorze, ale i zdobywając coś co działa.

 

Osoba która sprzedaje piraty, oraz badziewie w cenach jak najwyższych, ciekawe czy płaci cło: Użytkownik allegro, aviator737

 

Mogę jeszcze prosić o wyjaśnienie tego:

 

Number of Channnel: 8ch ppm/9ch pcm

 

Czym różnią się te modulacje, można prosić o wyjaśnienei czemu w jednej jest 8, w drugiej 9 kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze na dostarczonym symku nie polatasz ponieważ musiałbyś mieć oryginalny interface albo "jakieś inne obejście". Ale na płycie oprócz symulatora dostajesz wszystkie potrzebne stery i programy do ustawiana aparatury oraz instrucję wraz z kompletem screenów co po kolei robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.