Skocz do zawartości

Kubica - wypadek


qpa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

No wypadek bardzo widowiskowy... Ale poważnych obrażeń nie odniósł Robert.... A tak pozatym to tyle węgla się zmarnowało :cry: (bolid jest zrobiony z 18 warstw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze wyjdzie z tego bo f1 zgruzowany konkretnie

Mowia w tv i radiu ze nic mu nie bedzie.Oby szybko wrocil na tor :)

 

 

tak pozatym to tyle węgla się zmarnowało (bolid jest zrobiony z 18 warstw)

Iwanczuku-Robert mogl zginac a ty sie martwisz o wegiel :|

To tak jak bym Cie zabil i mial pretensje ze mi noz ubrudziles krwia....

 

Przepraszam ale nie moglem sie powstrzymac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat oglądałem relację kiedy zdarzył się ten wypadek - wyglądał groźnie i widowiskowo zarazem. Najgorsze było że kierowca się nie ruszał... ale po 10 minutach już była informacja "że wszystko jest ok". Niestety -jak to w TV bywa- komentatorzy swoim biadoleniem i różnymi rozmyślaniami na głos - a to śmiesznymi, a to kosmicznymi, doprowadzali mnie do szewskiej furii... i tym sposobem wyścig już prawie do końca był skopany...

 

Niech nasz zawodnik wraca szybko do zdrowia i śmiga na pierwsze miejsce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiki z tubki:

Film 1

Fim 2

 

 

Cale szczescie ze chlopak wyszedl calo z tego wypadku - wygladalo bardzo groznie jednak widac ze bezpieczenstwo w F1 jest wazne i nawet przy predkosci przekraczajacej 200 hm/h kierowca wychodzi calo z opresji.

 

 

Komentarza Bartka dotyczacego zmarnowanego wegla komentowac nie bede...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy pitolicie! Skręcona kostka. Juz w nasępnym wyścigu będzie jechał.

 

Gdyby 10 lat temu Kubica jeździł to by nie wyszedł z tego cało.

 

Na powtórkach widać że Trulli mu zajechał drogę a sie złamany ( Trulli ) upiera że nie zmienił toru jazdy gdzie jak byk widać że to zrobił. Ale jak widać, nie czuję sie winny...

 

( wybaczcie ale mnie poniosło... :crazy: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start startem pewnie wystartuje w nastepnym wyscigu ale ciekawe czy chłopak niebedzie mial jakiejś blokady z tytułu tego wypadku. Wkońcu było nie było spotkanie ze ściana przy takiej predkości musi zostac w pamieci na długo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde.. faktycznie... Ale to rękawica :D

 

Robert Kubica opuścił tor w Montrealu przy prędkości około 280 km/godz, wyliczenia wskazują, że przy uderzeniu przeciążenie wzdłużne wyniosło około 45 g, a poprzeczne 40 g (zatem ważące około 70 kg ciało kierowcy przez moment ważyło 3 tony!).

 

:shock: :shock: :shock:

Żródło Onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.