Skocz do zawartości

Robin dr 400


RV4

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się wam pochwalić,kupiłem nareszcie model benzynowy Robina dr400,nie powiem wrażenie robi ale zastanawiam się nad silnikiem,właściciel poprzedni latał na dl50cc,i po wyczerpujących szukaniach tylko udało mi się znalezć HP50,dla55,dle56 czy dla56.Dlatego chciał bym Was się spytać czym te silniki wogóle się różnią?,mocą tak minimalną,wagą ale głównie mnie interesują wymiary co nie mogę znalezc co do silnikia dl50 i 55 czy są spore różnice.Chcę zrobić z modelu pełną makietę zaczynając od wyglądu wizualnego po skończeniu na kokpicie,oświetleniu, i odpalaniu silnika za pomocą startera elektronicznego umieszczonego przy silniku.Bardzo proszę o porady szczególnie makieciarzy,i osoby które wiedzą czy w dl50,55 mozna zastosować taki starter(rozrusznik).Chcę go pomału robić narazie skupiam się na uzbrojeniu go w elektronikę,silnik i serwa,pózniej szczegóły dojdą jak wcześniej wspomniałem.Dzięki i pozdrawiam.

 

Paweł.K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.