Skocz do zawartości

Sinlik benzynowy (jaki jest najmniejszy).


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Wracajac do pytania to najmniejsza jest przerobka super tigre'a 15cm3. Mam na mysli komercyjnie dostepne.

 

czy możesz podać namiary, kto takie przeróbki wykonuje i sprzedaje?

 

nie chodzi o to abym była zainteresowany kupieniem, raczej ciekawi mnie techniczna strona zagadnienia; chciałbym się dowiedzieć, co poza świecą ulega zmianie przy konwersji z żarowego na iskrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo na temat tych konwersji jest na forum flying giants. Oprócz świecy niektórzy zmieniają jeszcze łożyska na wale. Warto przejrzeć temat dość ciekawy. Jest opisanych sporo różnych konwersji popularnych silników żarowych głównie 15-23cm3 pojemności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie go mam nr.1 .... AERO 35 RC inline Motor ....a jaki teraz nastepny ???

dscn3019as6.jpg

Wkrotce wiecej zdjec...ale nie bede go rozbieral ...wystarczy zajrzec do niebieskiej ksiazki

Pana Schiera strona 427 ...tam sa pokazane "bebechy"...

Janek

PS: Szczepan Ty masz racje ...juz rozgladam sie za nastepnym ...hi,hi,hi ;D

(teraz Szczepan zrozumialem Cie dokladnie ...Ty nie niewierzyles ze bede mial ten motor ...Ty nie wierzyles ze przestane "latac" za motorkami, Aha!! ;D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jan Czupala?Bardzo podziwiam tego zbieraca z Wroniegopola.Wyobrazcie sobie panowie Forumowcy,ze zetknolem sie w EBAY D z takim panem , ktory mieszka w KREFELD NIEMCY.Kupilem u niego TARTANA 22CC,ktory nigdy do mnie nie dotarl.A morze to byl tylko Sennnnn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

A witam pana Henryka Hareza ! -to nie byl sen !

Dopiero teraz wpadlem na pana POST ...jezeli mnie pamiec nie myli to dostal pan zawiadomienie z Deutsche Post o sprawie ktora zalozylem w rezultacie zaginiecia paczki z silnikiem Tartan ... -(Deutsche Post wykrecil sie "sianem" )

Ja panu zrekompensowalem zaginiecie tej paczki wysylajac panu darmowo czesci do polskich silnikow ...MIMO ZE MIALEM PEWNE WATPLIWOSCI CO DO ZAGINIECIA PACZKI ...

Jezeli do pana nie dotarly akta reklamacji w Deutsche POST , moge je przeslac jeszcze raz ,tak jak i pokazac na Forum ...

To ze Krefeld przetlumaczylem na Wroniepole- sproboj pan przetlumaczyc swoje miasto ....moze sie uda ;D Janeczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.