Skocz do zawartości

Extra 260 Precision Aerobatics


Dylek

Rekomendowane odpowiedzi

Radzę też poczytać ten wątek http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=28148&start=0

Osobiście wychodzę z założenia, że jak już zdecydowałeś się na model tej klasy za spore pieniądze, to nie ma co oszczędzać na wyposażeniu, bo to się szybko może zemścić. Serwa Corony na lotki powinny starczyć, na wysokość od biedy też, ale na kierunek według mnie to serwo będzie za słabe, ja osobiście dałbym coś o mocy 4-5kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Radzę też poczytać ten wątek http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=28148&start=0

Osobiście wychodzę z założenia, że jak już zdecydowałeś się na model tej klasy za spore pieniądze, to nie ma co oszczędzać na wyposażeniu, bo to się szybko może zemścić. Serwa Corony na lotki powinny starczyć, na wysokość od biedy też, ale na kierunek według mnie to serwo będzie za słabe, ja osobiście dałbym coś o mocy 4-5kg.

Czyżby koledze się modele pomyliły , producent do extry w moim temacie zaleca serwa , corony mają podobne parametry po za tym czytałem rcgroups i tam ludzie stosowali bms i hs 65hb , ale że oni mają za dużo kasy i pakują najlepsze wyposażenie, to już inna sprawa ja staram się zadowolić tym na co starczy mój budżet .

 

Co do efektów pracy , obserwacji i wniosków producent daje nam bardzo dobry zestaw wszystko pasuje idealnie , lecz instrukcja jest do :ass: , po prostu woła o pomstę do nieba , nic w jej nie widać oprócz tego jest strasznie chaotyczna . A zdjęcia to oni chyba sami w paincie rysowali bo aparatem takich zrobić się nie da :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wpłynęła kasa na pay pala to zapłaciłem w hk i mam nadziej , że paczka dojdzie jak najszybciej bo chęć latania straszna ;d

 

To teraz tylko zostało zamontować serwa , poczekać na silnik , regiel i pakiety i fiuuu w górę .

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie wygląda z tym fabrycznym podwoziem jakby podparty na zapałkach :D

Co racja to racja , ale to ma latać nie wyglądać z kapciami trochę lepiej się prezentuje , ale nie będę ich zakładał .

 

Czy ktoś kto zamawia czesto w hobbykingu mógłby mi powiedzieć co dokładniej znaczy taki status paczki :

Date and Time Status

14/07/2010 13:34 Processing at Delivery Office

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to oznacza ze jeszcze od nich nie wyszla, pakowanie itp - jak wyjdzie bedzie "shipped"

 

tak przy okazji jako ze tez z Osowej, gdzie latasz?

To może to bardziej rozjasni sytuacje.

Dołączona grafika

 

W osowej to z kolegą głownie na jakiś polach latamy nia żadnego porzadnego miejsca zeby wystartowac z ziemi i wylądowac. Ostatnio latalismy na polu na ktorym rosnie zboze. A rok temu i wczesniej kolo gieldy latalismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się będzie kiedyś wybrać na jakieś miejsca , gdzie więcej modelarzy lata bo narazie to sami zawsze latalismy.

 

Co do extry leży biedna na szafie i czeka na silnik :(

 

Dotarła paczka niestety z dodatkową opłatą serce boli , że trzeba płacić ale trudno.

 

 

Jak myślicie czy wystarczy jak silnik przykręcony na 2 śruby jak jest on przed wręgą czy rozpiłowywać i przykręcać na 4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda ale teraz w dużej liczbie elektryków robią już domki z odpowiednimi katami .

_________________

W to nie jestem w stanie uwierzyc. Katy zaleza od wielu czynnikow- od momentu od smigla, ktory jest zwiazany zarowno z silnikiem, jak i z wielkoscia smigla. I katy do kazdego modelu powinny byc dobierane indywidualnie, jesli chcemy miec model idealnie latajacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.