Jump to content

odbiornik do Sanwy rd8000


RV4

Recommended Posts

Witam,chciał bym Was spytać o dobór odbiornika do Sanwy Rd8000 FM.Chodzi mi konkretnie o odbiornik w pcm,co wiem że przez jakiś czas były dostępne te odbiorniki a teraz :? wielka porażka tylko 2,4GHz.Co należało by zrobić sprzedać nadajnik i kupić nowy? czy też co wiem że też jest taka opcja by kupić pewien element nie wiem jak dokładnie się nazywa który wbudowuje się w nadajnik+ korona moduł nadawczy.Po włączeniu nadajnik sam wykrywa cały osprzęt ponoć bez zakłóceń.Ale powiem szczerze wolał bym nie ignerować w system nadawczy jak i oodbiorczy.Jestem zadowolony z aparatury,użytkowałem pełne dwa sezony aparatura z 2005r.Bardzo bym prosił was o podzielenie się opiniami jak i uwagami na temat takiej przeróbki.A jeżeli ktoś z Was zna sklep gdzie mozna by było dostać taki odbiornik w pcm prosił bym o linka,z góry wielkie dzięki.Mam model benzynowy makietę Robina dr400 także sprzęt elektroniczny tu odgrywa wielką rolę.Jeszcze raz dzięki.

 

Pzdr.Paweł.K

Link to comment
Share on other sites

Ja mam ten sam nadajnik i mam dwa odbiorniki Corona. Jeden z kwarcem a drugi z syntezą o taki . Te z syntezą nie wymagają zmiany kwarców w odbiorniku. Jednak pierwsze uruchomienie odbiornika chwilę mi zajęło, bo coś nie chciał się wstroić w kanał. Jednak od momentu jak już go zaprogramowałem nie mam z nim żadnych problemów.

 

Jeśli chcesz przejść na 2,4 to jest dostępny taki zestaw. Niestety nie mam informacji jak się sprawuje w połączeniu z tą aparaturą.

Link to comment
Share on other sites

Pawel, Grzesiek ci mowil o tym zestawie corony. Jak chcesz to ci zamontuje go w radiu. Ingerencja w uklad nadawczy jest prawie zadna. Zestaw przetestowany z moja sanwa rd8000 w wielu modelach. W tym extra z DA100. Zawiodl raz ale to z mojej winy. Nie wolno zasilac odbiornika napieciem wiekszym jak 6,2V.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.