Skocz do zawartości

odbiornik do Sanwy rd8000


RV4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciał bym Was spytać o dobór odbiornika do Sanwy Rd8000 FM.Chodzi mi konkretnie o odbiornik w pcm,co wiem że przez jakiś czas były dostępne te odbiorniki a teraz :? wielka porażka tylko 2,4GHz.Co należało by zrobić sprzedać nadajnik i kupić nowy? czy też co wiem że też jest taka opcja by kupić pewien element nie wiem jak dokładnie się nazywa który wbudowuje się w nadajnik+ korona moduł nadawczy.Po włączeniu nadajnik sam wykrywa cały osprzęt ponoć bez zakłóceń.Ale powiem szczerze wolał bym nie ignerować w system nadawczy jak i oodbiorczy.Jestem zadowolony z aparatury,użytkowałem pełne dwa sezony aparatura z 2005r.Bardzo bym prosił was o podzielenie się opiniami jak i uwagami na temat takiej przeróbki.A jeżeli ktoś z Was zna sklep gdzie mozna by było dostać taki odbiornik w pcm prosił bym o linka,z góry wielkie dzięki.Mam model benzynowy makietę Robina dr400 także sprzęt elektroniczny tu odgrywa wielką rolę.Jeszcze raz dzięki.

 

Pzdr.Paweł.K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam nadajnik i mam dwa odbiorniki Corona. Jeden z kwarcem a drugi z syntezą o taki . Te z syntezą nie wymagają zmiany kwarców w odbiorniku. Jednak pierwsze uruchomienie odbiornika chwilę mi zajęło, bo coś nie chciał się wstroić w kanał. Jednak od momentu jak już go zaprogramowałem nie mam z nim żadnych problemów.

 

Jeśli chcesz przejść na 2,4 to jest dostępny taki zestaw. Niestety nie mam informacji jak się sprawuje w połączeniu z tą aparaturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel, Grzesiek ci mowil o tym zestawie corony. Jak chcesz to ci zamontuje go w radiu. Ingerencja w uklad nadawczy jest prawie zadna. Zestaw przetestowany z moja sanwa rd8000 w wielu modelach. W tym extra z DA100. Zawiodl raz ale to z mojej winy. Nie wolno zasilac odbiornika napieciem wiekszym jak 6,2V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.