Skocz do zawartości

Hunter ESKY 2,4 GHz


Radosław

Rekomendowane odpowiedzi

150m w górę to wysokość ok. 50 piętrowego budynku, uwierz że przy takiej wysokości taki mały model niemal straciłbyś z oczu.

 

Spadł mi na samochód

 

Kalorymetr już napisał wystarczająco. Pamiętaj że kiedyś może spaść na nie Twój samochód i będzie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150m w górę to wysokość ok. 50 piętrowego budynku, uwierz że przy takiej wysokości taki mały model niemal straciłbyś z oczu.

Jestem na dachu hali targowej. I widzę go. Hala ma wys. 4 pięter. A od ziemi kawałek już jest. A ocenić to łatwo bo obok jest blok 9 piętrowy. A leci jeszcze wyżej przy braku wiatru (no może minimalnym braku).

Nie musicie wierzyć. Lata do ok. 400 m więc jeszcze dużo mam przed sobą.

A bajkopisarzy jest u Was o wiele więcej jak się oczytałem :) Nie tylko ja.

I w domu się nie nadaje. Rozbiłem go lekko na drzewach ale mam kolejne 10 śmigełek które zamówiłem.

 

http://www.sendimage.pl/show-image.php?id=95400f950e5aa292e8a5e43bcc45461f

 

http://www.sendimage.pl/show-image.php?id=144de8420d42e90fe50a2f165b2ed3af

 

http://www.sendimage.pl/show-image.php?id=9c0281aeb017caf3e65caca2c304ccef

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakt w domu się nie nadaje? Ja Lamą latam wyłącznie w domu. Po wielu wylatanych godzinach jak zabawa się nudzi to można się pobawić w loty pod krzesłem, odbicie od parapetu lub trącanie wirnikiem dzwonków wiszących pod lampą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się boje jak kolega kupi jakegoś Raptorka ;) Bez kasku na głowie się na miasto nie wyjdzie :D Miarą jakości i "fajności" helika nie jest przede wszystkim jego zasięg ;) A ten helik to raczej zabawka do latania w domu lub pod domem przy bezwietrznej pogodzie , 150m to by było szaleństwo... Hunter na 150m ?? Toż to piłeczka pingpongowa.... Metrowy samolocik na 150m jest naprawdę nieduży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bajkopisarzy jest u Was o wiele więcej jak się oczytałem :)Nie tylko ja.

:lol2: :lol2: :lol2: sam sie przyznałeś

skończ waść wstydu oszczędź, jak nie umiesz latać to rozbijasz w domu :faja: ,ten cały temat założyłeś żeby sie pochwalić? uwierz mi chyba wszyscy na tym foum mają więcej od ciebie więc... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weż się za naukę latania

Podobno na symulatorze można wycwiczyć coś. Nic - na heli jest całkiem inaczej. Czytam, oglądam, gram i ciężko to idzie. Po prostu opanowałem góra i dół. A lewo i prawo, tył i przód nie dam rady. Spada mi w dół. Kolejna sprawa to ta że jak jest w górze to sam skręca - tata mówi że to zakłócenia z tej wieży i ma rację. Pisałem do gościa który ma części do niego to powiedział że heli do nauki się kupuje za min 700 zł. Gościa pogrzało, tyle kasy rozbić. A ja myślałem nad spaliniakiem bo tak nowicjusze na forum motoryzacyjnym go zachwalali - pewnie też bajki opowiadali jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile latałeś w symulatorze?

Od miesiąca mam FMS i stare radio od kumpla na usb. Heli podczas wznoszenia [a wiatru nie ma bo latam w ogrodzie między garażami] skręca minimalnie sam w lewo lub prawo tj, był przeciążony lekko? Nie wiem... A jak sam zareaguję i skręcę w którąś stronę to tracę kontrolę i wbija się w ziemię. Teraz nie co opanowałem że wyłączam go minimalnie przy zderzeniu, przynajmniej zaoszczędzam na łopatkach bo się nie złamią.

W górę leci idealnie. Ale reszta leży ;/ Aha, baterie i akumulatorki pełne i nowe. Wszystko ok, nic nie uszkodzone - dziś zakupiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie trzeba :) Dzięki twojej pomocy na gg opanowałem! Tylko że aku siadł :P Ale jest ok, jutro jeszcze chwila prób i w góre. Dziś tylko 30 cm dałem rady, bałem się bo dopiero co go skleiłem i wygląda jak nowy. Temat do zamknięcia, super heli, tylko ja jestem idiotą który na początku nie odróżnił Lamy od mojego Huntera :P - bo to to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.