Skocz do zawartości

Problem z regulatorem


suchy668

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , kupiłem nowy silnik http://abc-rc.pl/p/9/527/silnik_c2830;09_kv1300-silniki_elektryczne.html , i po podłączeniu do regulatora i zasilania , zaczyna równomiernie pikać , i nie reaguje na ruch drążka , jaka może być tego przyczyna ? Regulator mam HK 30A , a pakiet 3e model 10C 1200mAh 2S .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo żeby się regulator spalił 30A przy wcześniejszym silniku do max 15A , jest chyba nie możliwe ,a może przyczyną jest to że samolot wcześniej z tym reglem miał kraksę na max obrotach , i przy zderzeniu z ziemią zatrzymało silnik, i dopiero po tym fakcie na aparaturze wyłączyłem z max obrotów , ? Jeszcze raz podłączyłem , regulator umilkł , i tak jakby napięcie nie dochodziło ani do silnika ani do odbiornika ,zmierzyłem pakiet ma napięcie 7,4V .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po podłączeniu do regulatora i zasilania , zaczyna równomiernie pikać , i nie reaguje na ruch drążka .

Mialem tak przy regulatorze Turnigy 25A. Też zachodzilem w głowe co to może być, Okazało się że regulator wytwarza zakłucenia powodujące ze odbiornik graupener R700 nie odbiera w ogóle sygnału, i z tąd to ruwnomierne pikanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.