Skocz do zawartości

Coraz dalej od szybowcow..


Rekomendowane odpowiedzi

Radek, wzialem to co mi podales, sprawdz linki i parametry Hackera. Teraz podajesz cos innego - zdecyduje sie.

 

Wyglada ze skopiowales parametry z czegos, ktos ci to rozebral na czynniki pierwsze w sposob ktory ci sie nie podoba to znalazles cos innego.

To nie sposob na dyskusje.

 

A dla przypomnienia - ja tu niczego podwazac nie zamierzam, pisze tylko ze takim modelem tez da sie latac i to calkiem niezle.

 

I na tym pozwole sobie zamknac twarz i wiecej w tym temacie glosu nie zabierac. :twisted:

Tyle samo ladowan co startow wszystkim zycze. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W tym momencie pisze wbrew temu co przedtem napisalem.

Radek - jezeli, jak twierdzisz, ten model 3D nie polata - prosze mi to udowodnic. Jestem czlowiekiem stechniczalym i jezeli ktos mi udowodni ze 2x2=5 tez uwierze. Ale to musi byc udowodnione. Voila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przejściu z harriera (płaskiego i szybkiego) do zawisu , model po zaciągnięciu zwali się na skrzydło.

Jak każdy za ciężki model.

A jak się nie zwali to będzie próbował.

Leszku , co Ty chcesz nam udowodnić, że Extry z CMPRO też do 3D się nadają? :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - przeczytaj uwaznie moje posty - nie przeczytales i wmawiasz cos czego nigdy nie mowilem - niczego nie chce udowodnic - twierdze tylko ze dolozenie 10% masy w modelu nie jest tragedia i latac sie da.

A cale stado probuje mi udowodnic ze z tymi 10% wiecej latac sie nie da. To ja poprosze by mi to udowodnic. I od razau ostrzegam - co nieco na temat aerodynamiki i mechaniki lotu mnie nauczono. Kitu nie kupuje.

 

A co do harriera - jak skrzydlo ktore jest w harrierze przeciagniete - a jest - mozna dalej przciagnac? Czy mozesz bardziej zerwac sznurek ktory jest zerwany?

 

I tym razem to naprawde moja ostatnia wypowiedz - odpowiem tylko na post z dowodem na to ze 10% wzrost masy uniemozliwi latanie 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twierdze tylko ze dolozenie 10% masy w modelu nie jest tragedia i latac sie da.

Nie no to dobrze Cię przeczytałem i twierdzę , że każde -10%masy to lepsze 3D.

 

Dla mnie też jest to koniec tematu.

 

A na podsumowanie:

Teoria to wtedy gdy coś nie działa i wiemy dla czego.

Praktyka , gdy coś dział i nie wiemy dlaczego.

Połączenie teorii z praktyką jest wtedy gdy nic nie działa i nie wiemy dlaczego. :wink: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.