Jump to content

Turnigy 9x

Rogus

Recommended Posts

Czesc. Mam nadzieję że nic nie sknociłem znowu, ale mam problem. Mam aparaturę turnigy 9x od niedawna z oryginalnym modułem. Wszystko pięknie chodziło. Dzisiaj rano testuję model czy wszystkie serwa chodzą i silnik i jest ok. Wybieram się na loty wyjmuję radyjko, podłączam wszystko jak trzeba i tu problem... silnik zamiast 3 razy zapiszczeć piszczy cały czas z przerwami jak bym nie włączył nadajnika. Posprawdzałem wszystko i cały czas nic. Wydaje mi się coś rozbindowało lecz nie mogę sobie z tym poradzić. Serwa po podlaczeniu zasilania sie dają znak życia. Nadajnik też zachowuje się normalnie. Probowałem bindować w ten sposób.

1. Trzymać na module przycisk bindowania

2. Wlaczyc nadajnik

3. Podlaczyc wtyczke bindowania

4. Zasilanie regulatora

Probowalem też w drugą stronę, najpierw zasilanie regla a pozniej nadajnika lecz bez rezultatów.

Wtyczke bindowania podlaczylem do przedostatniego gniazda. Help ;]

a nie czasem wpierw wtyczka bindowania , zasilanie i wlaczenie nadajnika z wcisnietym przyciskiem do bindowania :lol:

Mam nadzieje ze ta kolejnosc pomoze

Cimek co ma rewers do tego ze serwa nie chodza?

i odbiornik rozbindowany

nic nie trzeba zmieniac , procedura jest taka jak wyzej podalem , rozumiem ze pakiety masz naladowane , mi czasem nowe odbiorniki zie nie zbinduja na rozladowanym pakiecie , ale mialem tez tak ze przyszedl mi uszkodzony odbiornik

Sprawdź w instrukcji gdzie powinna być wpięta wtyczka do bindowania.Nie wiem jak w Turnigy ale np.w Spectrum wpina się w miejsce zasilania lub w odbiornikach 3 kanałowych jest specjalny port .Procedura tak jak opisał Janosik. Najpierw odbiornik potem nadajnik.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.