Skocz do zawartości

Omezovac


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zrobilem ten balancer inei chodiz mi tak jak podaja na stronach.

 

chodzi mi dokladnie o stromosc ch-ki.

 

podaja

U (V) 2,0 3,0 4,0 4,1 4,198 4,199 4,200 4,201 4,203

I (mA) 0,1 0,1 0,2 0,2 0,4 2,5 5. 100. 1000.

 

a u mnie jest ona zdecydowanie lagodniejsza i np jak ustawie 4,2V i np 5mA to przy 4,3V mam ok 700mA. czyli owszem cos balansuje ale to nie to co w opisie.

 

Zapraszam do dyskusji

----------------

oto link:

http://www.zajic.cz/omezovac/omezovac.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wszystko sie wyjasnilo. balancer dziala super.

blad byl moj bo mierzylem napiecie przy zasialczu i okazalo sie ze mam spadek na kablach zasilajacych.

 

jak mierze napiecie na krotkich kablach gniazda do baterii to nie ma bata ale ch-ka jest idealnie stroma i przy napieciu nastawionym pr'ka (ustawilem 4.2V) zaswieca sie dioda prad rosnie na maxa (moj zasialcz daje 5A max ) a napiecie nawet nie wzrosnie do 4,21V.

 

Super polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam to "ustrojstwo" zrobione i chodzi super. Używam tego od dwóch lat. A tak wogóle to z tej stronki zrobiłem ładowarkę na dwa i trzy Lipolki, balancer, przetwornicę. Wszystko wcisnąłe w jedną obudowę i jak pisałem wcześniej używam od dwóch lat. Polecam, żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.