Skocz do zawartości

Prosty model akrobacyjny


Tofik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Elo,

Może Ultron 3D, Diablo 3D, Funtana Mini?

Wszystkie modele tanie i proste w budowie. W razie kraksy mała strata i krótka budowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ultronie miałem problem z budową płatów. A w funtanie płąty to 2 warstwy depronu z listewkami pomiedzy, a wycięte są chyba z 1 warstwy z rurką węglową w środku. Dla mnie w ultronie nie było do czego docisnąć poszycia. Brakowało mi żeberek w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Prawdę mówiąc wolę MK-ę od Ultrona. :twisted:

W zeszły Weekend, w dwa wieczory zbudowałem już 4-tą MK-ę w mojej karierze od podstaw. Tylko kabinkę wykorzystałem z zeszłorocznych modeli. Zacząłem w Piątek wieczorem od wydrukowania planów i wycięcia cześci. W Niedzielę już latałem.

 

Jedynie wiatru nie lubi. Ale przy cichej pogodzie szaleje jak głupia. :wink:

 

Ultron ma drobną wadę konstrukcyjną. Strasznie gnie mu się w locie ogon i skręca usterzenie. Wymaga dodatkowych usztywnień. Fajny model, ale spodziewałem się nieco lepszego zachowania w powietrzu. Dlatego wróciłem do MK-i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.